Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zjazd Absolwentów 2016

Zjazd Absolwentów 2016

W sobotę 25.06.2016 roku nasza szkoła rozbrzmiewała głosami wielu jej absolwentów.

 

Oto bowiem mogliśmy wystosować zaproszenie do wszystkich tych, którzy zostali wpisani w księgi absolwentów w rocznikach 1948 – 2011, by przybyli do Trzcianki nie tylko spotkać się z przyjaciółmi, ale także zobaczyć jak bardzo zmienia się miejsce, które kiedyś było im tak bliskie. Gwarny, radosny korowód uczestniczył najpierw w Mszy świętej odprawionej w pobliskim kościele, a następnie wkroczył w mury szkoły, gdzie uściskom i radosnym okrzykom nie było końca. Wielu naszych absolwentów przybyło na to spotkanie z bardzo daleka, wielu pojawia się podczas każdej takiej inicjatywy. Niemniej jednak obchody 70 – lecia mogą napawać nie tylko dumą, że miejsce to wykształciło i ukształtowało tak wielu wychowanków. 

 

Uroczystego otwarcia jubileuszu dokonała pani Dyrektor Izabela Kałek, a z ust wielu znamienitych gości płynęły słowa uznania dla dorobku szkoły, jej innowacyjności , różnorodności form kształcenia, a także wielu sukcesów. Część oficjalna zakończyło wykonanie pamiątkowego zdjęcia wszystkich zgromadzonych absolwentów przed budynkiem szkoły, co stało się także inspiracją do spojrzenia na szkolny park, ogrody dydaktyczne czy zabudowania gospodarskie.

 

Czas Jubileuszu uświetnił występ Polan, szkolnego Zespołu Pieśni i Tańca, który na stałe wpisał się w koloryt szkoły. Absolwenci mieli także możliwość obejrzenia kolekcji pamiątkowych zdjęć, z czasów gdy zasiadali w szkolnych ławkach. Wieczór uatrakcyjniła zabawa taneczna. Absolwenci, opuszczając szkolne mury, obiecali, że za 5 lat pojawią się znów , a działania szkoły będą nie tylko obserwować, ale i wspierać.

Data dodania: 2018-05-18 13:23:54
Data edycji: 2018-05-18 13:26:53
Ilość wyświetleń: 1649

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook