Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Biblioteka szkolna

Biblioteka szkolna od zawsze była ważnym ośrodkiem życia kulturalnego w naszej szkole, spełniając jednocześnie funkcję, których oczekuje od niej współczesna edukacja.

 

Biblioteka jest nie tylko miejscem wypożyczania i korzystania na miejscu z bogatego księgozbioru, liczącego ponad 11000 woluminów, lecz także miejscem spotkań i wydarzeń kulturalnych oraz centrum multimedialnym. Dbają o to szkolne bibliotekarki we współpracy z innymi nauczycielami oraz szkolnymi kołami zainteresowań.

Biblioteka jest skomputeryzowana. Z jej zbiorów oraz znajdujących się w niej komputerów z dostępem do internetu mogą korzystać uczniowie, nauczyciele i pozostali pracownicy szkoły codziennie w ciągu roku szkolnego w wyznaczonych godzinach. Poza księgozbiorem biblioteka dysponuje bogatą ofertą prenumerowanych gazet i czasopism o tematyce ogólnej i rolniczej, płyt DVD, kaset wideo i encyklopedii multimedialnych.

W bibliotece opracowywane są także i wydawane co pewien czas publikacje, zawierające twórczość naszych uczniów (poezja, proza. rysunki).W jej wnętrzach podziwiać można także gazetki zawierające przygotowane przez uczniów materiały okolicznościowe.

Szkolna biblioteka otwarta jest na nowe i ciekawe inicjatywy naszych uczniów. Warto tu przyjść, porozmawiać i współtworzyć szkolną rzeczywistość.

Data dodania: 2018-05-18 11:39:05
Data edycji: 2018-05-18 11:39:29
Ilość wyświetleń: 4878

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej