Czcionka:

A+A-

Kontrast:

ZACZYTANA KLASA

ZACZYTANA KLASA

Czerwiec, to miesiąc, w którym przeprowadzana jest ogólnopolska akcja czytelnicza.  Symbolem wspólnej akcji jest rekord w liczbie osób czytających w jednym momencie. W  zeszłym roku 1 czerwca w akcji ,,Jak nie czytam jak czytam” udział wzięło 459 409 osób. A że nasza Szkoła lubi wyzwania, a także lubi być niekonwencjonalna -  wobec tego modyfikujemy ogólnopolską akcję nazywając ją ,,Zaczytaną klasą”.

 Bo o tym, że czytanie rozwija nasze horyzonty myślowe, wzbogaca zasób słownictwa, nikogo z trzcianeckiego technikum nie trzeba przekonywać. Istotne jest, by książka była połączeniem pożyteczności z przyjemnością, by kojarzyła się z rozrywką, a nie tylko szkolnym obowiązkiem. W końcu, by uczniowie, którzy na co dzień czytają, zobaczyli, że nie są jedyni, a ci, którzy tego nie robią regularnie, mieli okazję nadrobić zaległości.

Akcja ta, miała na celu promocję czytelnictwa, ale także promocję nowości wydawniczych zakupionych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. A o tym, że czytać można wszędzie dowodzą zamieszczone poniżej zdjęcia. Warto dodać, że wszystkie fotki zostały wykonane w naszej pięknej przestrzeni szkolnej. Akcja utwierdza nas w przekonaniu, że czytanie to najlepszy wynalazek ludzkości, jak mawiała nasza noblistka. Z całą świadomością możemy potwierdzić, że stwierdzenie to nie straciło na czasie.

 Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim klasom,  które przyłączyły się do wspólnej akcji i oczywiście zachęcamy do czytania – bez przymusu, każdy może przeczytać to, na co ma ochotę, a fotorelacja niech będzie źródłem czytelniczych inspiracji.

Data dodania: 2018-07-09 13:51:12
Data edycji: 2018-07-09 14:01:21
Ilość wyświetleń: 1254

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook