Czcionka:

A+A-

Kontrast:

MAMY NAUCZYCIELA NA MEDAL

MAMY NAUCZYCIELA NA MEDAL

Kiedy „Głos Wielkopolski” ogłosił plebiscyt „Nauczyciel na medal” Samorząd Uczniowski naszej szkoły postanowił zgłosić kandydatury dwójki nauczycieli – p. prof. Joanny Dominiak i p. prof. Idziego Michalczaka. Głosowanie smsowe i internetowe wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach, z których dla nas liczyła się ostatnia – Nauczyciel Szkoły Ponadpodstawowej.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że ten wyjątkowy tytuł i pierwsze miejsce w powiecie nowotomyskim zdobyła p. prof. Joanna Dominiak. To wyróżnienie szczególnie ważne, bowiem przyznawane przez społeczność uczniowską, rodziców i środowisko. Pani profesor to osoba niezwykle otwarta, angażująca się w wiele działań szkolnych, wytrwale realizująca swój pomysł na kształcenie młodych umysłów w edukacji polonistycznej. Jej energia, uśmiech i gotowość do działania mają teraz jeszcze większą siłę w działaniach służących trzcianeckiej społeczności
W Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie pamiątkowego medalu i dyplomu w towarzystwie Wojewody Wielkopolskiego p. Zbigniewa Hoffmanna oraz Redaktora Naczelnego „Głosu Wielkopolskiego”. Jednocześnie należy podkreślić, że trzecie miejsce w tym plebiscycie zdobył p. prof. Idzi Michalczak.

Obu naszym profesorom na medal gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Data dodania: 2019-02-17 23:56:07
Data edycji: 2019-02-18 00:08:36
Ilość wyświetleń: 1200

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook