Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGONadeszła wreszcie ta chwila, gdy po 10 – miesięcznej pracy, stanęliśmy w obliczu naszych tegorocznych porażek i sukcesów. Zgromadzeni w sali gimnastycznej wysłuchaliśmy słów, jakie skierowała do nas Pani Dyrektor, a później oklaskami nagrodziliśmy tych wszystkich, którzy zdobyli w tym roku świadectwa z wyróżnieniem. Grono tych szczęśliwców było liczne, a uśmiechy na ich twarzach wskazywały, że trud włożony w zdobywanie wiedzy przyniósł im zadowolenie.

Nagrodzono także tych wszystkich, którzy tym roku szkolnym wyróżniali się doskonałą frekwencją, bardzo dobrymi i dobrymi wynikami w nauce oraz wzorowym sprawowaniem.

Słowa podziękowania skierowali uczniowie także do Grona Profesorskiego, a wszystkim udzieliła się radosna atmosfera i oczekiwanie na wakacyjne przygody. Wychowawcy spotkali się ze swoimi uczniami w salach, gdzie wręczone zostały ostatnie świadectwa, rozdane uściski dłoni i uśmiechy, a także życzliwe rady i przestrogi na ten czas odpoczynku i regeneracji sił.

Wiemy, ze był to rok obfitujący w wiele wydarzeń. Wiele osiągnęliśmy – zdobyliśmy przecież zaszczytny tytuł Najlepszej szkoły w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, zorganizowaliśmy wiele imprez, nakręciliśmy genialny teledysk.

Za wszystkie wasze działania, za wsparcie, za gotowość do podejmowania wyzwań, serdecznie dziękujemy!

Teraz odpoczywajcie, bo za dwa miesiące czeka nas kolejny fantastyczny rok...

Komentarze