Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy



















statystyka


A A A
  • Klasa IVtż
    Klasa IVtż
  • Klasa IIIeb
    Klasa IIIeb
  • Klasa IVtr
    Klasa IVtr
  • Klasa IVthk
    Klasa IVthk
  • Klasa IVta
    Klasa IVta

Szał studniówkowej nocy


Tegoroczna studniówka naszych maturzystów odbyła się 31 stycznia o godz. 19 w nowo otwartym lokalu HI-FI w Paproci Rozpoczęła się tradycyjnym polonezem przygotowanym przez instruktora tańca i kierownika ZPiT „Polanie” Marcina Rozszczypałę. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a do tańca grał zespół KAROL TRIO z Nowego Tomyśla. Cóż, zabawa była wspaniała, ale matura już za 100 dni…

IV TŻ
Górny rząd od lewej: Monika Kwiatkowska, Dawid Gorzelniak, Wojciech Berger, Łukasz Kurek, Wojciech Kluczyński, Górka Ewelina,
Środkowy rząd od lewej: Justyna Szymkowiak, Rita Henicz, Sylwia Leśniak, Karolina Nowak, Joanna Marciniak, Małgorzat Klimek, Honorata Woźna
Dolny rząd od lewej: Elżbieta Wawrzyniak, Marta Stasińska, dyrektor ZSRCKU Izabela Kałek, wychowawca Grażyna,Kubisz – Michalak, Katarzyna Libera, Agnieszka Milejczak

III EB
Górny rząd od lewej: Magdalena Koźlarek, Roman Chłopowiec, Agata Włodarska, Łukasz Suchorski, Marzena Białkowska, Dariusz Górczak, Agata Wysocka,
Dolny rząd od lewej: Paulina Juchacz, Marta Pospieszna, dyrektor ZSRCKU Izabela Kałek, kierownik filii ZSRCKU w Buku Tomasz Kubaczyk, wychowawca klasy Małgorzata Gawrońska, Agnieszka Seliger.

IV TR
Górny rząd od lewej: Marcin Cebernik, Łukasz Stasiński, Adam Hartlieb, Jacek Wojtkowiak, Paweł Czekała, Mateusz Graczyk, Przemysław Wojtkowiak, Karol Łodyga, Bartosz Pigla
Środkowy rząd: Paweł Pigla, Marcin Geisler, Paweł Krym, Marek Kaczmarek, Bartłomiej Trzaskowski, Adam Kozłowicz, Marek Czapracki,
Dolny rząd od lewej: Daniel Lipowicz, Łukasz Stelmaszyk, dyrektor ZSRCKU Izabela Kałek, wychowawca klasy Mirosława Szuberla, Jacek Minge, Grzegorz Kruszelnicki.

IV THK
Górny rząd od lewej: Teresa Borek, Magdalena Bocian, Paweł Słaby, Hubert Kurek, Natalia Cicha, Joanna Bachta, Joanna Prugar
Dolny rząd od lewej: Julita Lisek, Daria Kucierska dyrektor ZSRCKU Izabela Kałek, wychowawca klasy Tomasz Kubaczyk, Weronika Karkowska, Daria Kubaczyk

IV TA
Górny rząd od lewej: Szymon Najdek, Przemysłąww Rakowski, Łukasz Polus, Marek Mańczak, Karol Talarowski, Leonard Schmitchen, Paweł Wieczorek,
Środkowy rząd od lewej: Aneta Drobnik, AnetaChełkowska, Kamila Kubiak, Monika Pik, Monika Dziamska, Magdalena Golak, Natalia Świątek, Małgorzata Kawała, Agnieszka Laufer
Dolny rząd lewej rząd: Marta Szwajorek, dyrektor ZSRCKU Izabela Kałek, wychowawca klasy Waldemar Ganda, Marta Mejza, Natalia Gawron, Romana Wesoła, Kamila Woś

B.Czekała


Komentarze