Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

Pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów!


W piątek 24 kwietnia 2015 r. w auli szkolnej odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów Technikum w Trzciance .

4 lata ,czyli 40 miesięcy, a właściwie około 1200 dni tyle czasu spędzili w murach naszej szkoły absolwenci , tyle chwil – czasem radosnych i szczęśliwych, czasem trudnych i pełnych niepokoju. Dzisiaj po raz ostatni wystąpili w roli uczniów, kształcących się w zawodach : technik hodowca koni, technik rolnik, technik żywienia, technik architektury krajobrazu, technik informatyk.

W tym ostatnim dniu nauki w szkole staraliśmy się ich godnie pożegnać. Program uroczystości, który przygotowała klasa IIIA wraz z wychowawcą p. Idzim Michalczakiem obfitował w wiele niespodzianek, szczególnie część artystyczna dedykowana specjalnie naszym absolwentom przyniosła zapewne wiele powodów do uśmiechu i radości.

Po oficjalnych przemówieniach Pani Dyrektor, Przewodniczącej Rady Rodziców, a także Wicestarosty Powiatu Nowotomyskiego Pana Tomasza Kuczyńskiego nastąpił moment wyjątkowy- wręczenie tytułu Złotego Absolwenta. Tytuł ten otrzymała Aleksandra Obrębska- uczennica kl. IV C Statuetkę dla laureatki oraz list gratulacyjny dla rodziców wręczył w imieniu Starosty Powiatu Nowotomyskiego Pan Tomasz Kuczyński.

Wyróżnionej Oli serdecznie gratulujemy, jak również wszystkim uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem a także nagrody za dobre wyniki w nauce i pracę na rzecz szkoły. Momentem kulminacyjnym uroczystości było, oczywiście, wręczenie dla wszystkich uczniów świadectw ukończenia szkoły.

W imieniu samorządu i całej społeczności Trzcianeckiego Technikum kończącym szkołę w tym roku życzymy powodzenia na maturze i egzaminie zawodowym! Znalezienia dobrej pracy i szczęścia w życiu osobistym. Szczęśliwej drogi w przyszłość!!! Trzymamy za was kciuki!

 

Komentarze

adsm

2015-05-19 13:28

super