Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

Nasze sukcesy

Sukcesy uczniów naszej szkoły w sporcie, olimpiadach, konkursach...

 • Uczniowie naszej Szkoły na OWiUR w Nawojowej


  W dniach 6-7czerwca 2014 r. w Zespole Szkół w Nawojowej w powiecie nowosądeckim odbyły się XXVIII centralne eliminacje Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.


 • Sukcesy uczniów naszej szkoły na OWiUR


  Po raz kolejny nasza szkoła była gospodarzem Okręgowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych organizowanej przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.


 • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Architekturze Krajobrazu


  Uczniowie Zespołu Szkół RCKU w Trzciance w zawodzie technik architektury krajobrazu mogą pochwalić się udziałem w kolejnych konkursach zawodowych. Tym razem uczestniczyli w Gdańsku dniach 27-28 marca w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Architekturze Krajobrazu. Szkołę z Trzcianki reprezentowali uczniowie klasy IV: Anna Hoffman, Monika Dworzyńska i Piotr Marciniak, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w szkolnym etapie.


 • ZDOBYLIŚMY III MIEJSCE


  W Zbąszyniu dnia 02.12.2013 odbyły się jak co roku Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Udział w turnieju wzięło 7 szkół.


 • Nasi szczypiorniści najlepsi w Powiecie Nowotomyskim


  Pięć drużyn rywalizowało 5.11.2013r. w Mistrzostwach Powiatu Nowotomyskiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Turniej rozgrywano systemem „ każdy z każdym”. Zawody przeprowadzono w hali OSIR w Opalenicy. Mecze sędziowali: Anna Duda i Ryszard Białas. Piłkarze ręczni z Trzcianki zaprezentowali świetną formę i pokazali, że walczy się do ostatniej sekundy.


 • WYGRAŁA "BOGINI MOKRADEŁ"


  Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili swoje duże talenty artystyczne. Nie trzeba przecież przypominać Zespołu Pieśni i Tańca „Polanie”, składającego się z naszych uczniów, który koncertuje nie tylko w Polsce, ale też za granicami kraju. Często słyszymy o osiągnięciach działającej od 25 lat sekcji plastycznej. Możemy podziwiać wiele prac florystycznych i decoupage, wykonywanych w ramach różnego rodzaju kursów i imprez na terenie szkoły.


 • Zdobyłyśmy II miejsce w powiecie


  Dnia 28 października w Opalenicy uczennice naszej szkoły brały udział w Mistrzostwach Powiatu Nowotomyskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt.