Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

Nasze sukcesy

Sukcesy uczniów naszej szkoły w sporcie, olimpiadach, konkursach...

 • Nasze dziewczyny w FINALE!


  29 lutego, w Szamotułach rozegrane zostały mecze piłki ręcznej z drużynami szkół rolniczych z Szamotuł i Nietążkowa.


 • GRATULACJE DLA AGNIESZKI!!!!!


  Nasza szkolna koleżanka, Agnieszka Laufer, to niezwykła osoba. Jej konsekwencja i gotowość do podejmowania kolejnych wyzwań , a także nieustanna chęć poszerzania i zdobywania wiedzy sprawiły, że to właśnie ona została wskazana przez radę Pedagogiczną jako kandydatka do STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW.


 • Sukces Kornelii Gucia


  Uczennica klasy IV na kierunku technik architektury krajobrazu, Kornelia Gucia, wzięła udział w konkursie fotograficznym ogłoszonym przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Jej zdjęcia musiały wpisać się w hasło konkursowe: Człowiek - Przyroda-Zrównoważony Rozwój.


 • Srebrny medal w piłce ręcznej dziewcząt


  Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła drugie miejsce w rozgrywkach szkół ponadgimnazjalnych w powiecie nowotomyskim. Po zaciętych bojach nasze szczypiornistki wykazały się hartem ducha i determinacją nie tylko na boisku, ale zachowały także zimną krew i walczyły także w kontekście wyniku. Dzięki takiej postawie mogły cieszyć się , wspólnie z trenerem, z doskonałej drugiej lokaty.


 • II miejsce dla Piłkarzy Ręcznych


  W dniu 4 listopada 2015 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w finałach powiatu nowotomyskiego w piłce ręcznej, które odbyły się w Opalenicy. W turnieju uczestniczyły szkoły: ZSRCKU Trzcianka, ZS Opalenica, ZSOiP Nowy Tomyśl, ZSZiL Nowy Tomyśl.


 • Nasi uczniowie przygotowali teledysk w konkursie CLEO


  Nasi uczniowie postanowili odpowiedzieć na propozycję, jaką złożyła Cleo w ramach programu „W szkole gramy”. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu teledysku do piosenki „My Słowianie”, który to teledysk należało następnie zgłosić do konkursu. Całość produkcji, pomysł i realizacja odbyły się na terenie naszej szkoły.


 • III miejsce piłkarzy ręcznych!


  Dnia 21.04. 2015 r. w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się jednodniowy turniej piłki ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Gospodarzem i organizatorem rywalizacji był Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 Następna »