Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

Nasze sukcesy

Sukcesy uczniów naszej szkoły w sporcie, olimpiadach, konkursach...

 • Nasze dziewczyny w FINALE!

  dodano: 2016-03-04 14:06


  29 lutego, w Szamotułach rozegrane zostały mecze piłki ręcznej z drużynami szkół rolniczych z Szamotuł i Nietążkowa.


 • GRATULACJE DLA AGNIESZKI!!!!!

  dodano: 2015-12-30 00:25


  Nasza szkolna koleżanka, Agnieszka Laufer, to niezwykła osoba. Jej konsekwencja i gotowość do podejmowania kolejnych wyzwań , a także nieustanna chęć poszerzania i zdobywania wiedzy sprawiły, że to właśnie ona została wskazana przez radę Pedagogiczną jako kandydatka do STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW.


 • Sukces Kornelii Gucia

  dodano: 2015-11-15 21:35


  Uczennica klasy IV na kierunku technik architektury krajobrazu, Kornelia Gucia, wzięła udział w konkursie fotograficznym ogłoszonym przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Jej zdjęcia musiały wpisać się w hasło konkursowe: Człowiek - Przyroda-Zrównoważony Rozwój.


 • Srebrny medal w piłce ręcznej dziewcząt

  dodano: 2015-11-15 21:08


  Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła drugie miejsce w rozgrywkach szkół ponadgimnazjalnych w powiecie nowotomyskim. Po zaciętych bojach nasze szczypiornistki wykazały się hartem ducha i determinacją nie tylko na boisku, ale zachowały także zimną krew i walczyły także w kontekście wyniku. Dzięki takiej postawie mogły cieszyć się , wspólnie z trenerem, z doskonałej drugiej lokaty.


 • II miejsce dla Piłkarzy Ręcznych

  dodano: 2015-11-15 21:02


  W dniu 4 listopada 2015 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w finałach powiatu nowotomyskiego w piłce ręcznej, które odbyły się w Opalenicy. W turnieju uczestniczyły szkoły: ZSRCKU Trzcianka, ZS Opalenica, ZSOiP Nowy Tomyśl, ZSZiL Nowy Tomyśl.


 • Nasi uczniowie przygotowali teledysk w konkursie CLEO

  dodano: 2015-10-06 13:23


  Nasi uczniowie postanowili odpowiedzieć na propozycję, jaką złożyła Cleo w ramach programu „W szkole gramy”. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu teledysku do piosenki „My Słowianie”, który to teledysk należało następnie zgłosić do konkursu. Całość produkcji, pomysł i realizacja odbyły się na terenie naszej szkoły.


 • III miejsce piłkarzy ręcznych!

  dodano: 2015-05-05 22:49


  Dnia 21.04. 2015 r. w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się jednodniowy turniej piłki ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Gospodarzem i organizatorem rywalizacji był Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.


 • II miejsce Ilony Janas w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej – „Ocalić od zapomnienia”

  dodano: 2015-04-10 20:35


  W środę, 1 kwietnia 2015 roku uczennice klasy I C: Anna Korczyńska, Ilona Janas, Anna Świtała oraz Marcelina Wiśniewska II C i Patryk Maciąg II B reprezentowali naszą Szkołę w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej „Ocalić od zapomnienia”, który odbył się po raz trzeci, w sali CK Rondo, w Grodzisku Wielkopolskim. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego.


 • III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego LZS

  dodano: 2015-04-01 09:00


  Drużyna piłkarzy ręcznych naszej szkoły brała udział w Finale Województwa Wielkopolskiego. Nasz zespół reprezentowało 15 zawodników: Patryk Stolarczyk, Damian Szymkowiak, Dominik Fludra, Smoczek , Patryk Rakowski, Tobiasz Sobiak, Paweł Raczkowiak, Robert Krajewski, Paweł Zych, Dawid Dudek, Łukasz Weber, Tomasz Kałek , Adrian Kałek, Mateusz Dzięcioł , Łukasz Stefański, Dawid Szymankiewicz.


 • Nasze szczypiornistki Wicemistrzyniami Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej

  dodano: 2015-04-01 08:45


  W styczniu br., po zdobyciu I miejsca w Turnieju Eliminacyjnym o Mistrzostwo Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej, odbywającym się w Szamotułach, szczypiornistki z Zespołu Szkół RCKU w Trzciance niecierpliwie oczekiwały na mecze finałowe.


Strony: 1 2 3 4 5 Następna »