Uczestniczymy

statystyka

A A A

Nasze dziewczyny w FINALE!

29 lutego, w Szamotułach rozegrane zostały mecze piłki ręcznej z drużynami szkół rolniczych z Szamotuł i Nietążkowa. Mecz z Szamotułami okazał się niezwykle prosty, bowiem nasze zawodniczki gładko wygrały go 5 : 2.

Natomiast ekipa z Nietążkowa stawiła naszym dziewczynom zacięty opór. Obie połowy zakończyły się wynikiem remisowym, a w wyniku dogrywki zwycięstwo przechyliło się na naszą korzyść. Wynik końcowy ustaliła wspaniałym rzutem, Dominika Stolpe i to ona ostatecznie przypieczętowała sukces naszych szczypiornistek. Wielką klasę pokazała także Milena Jendruch – to dzięki jej niesamowitej postawie, nasza bramka była bezpieczna.

Finał rozgrywek odbędzie się 15 marca w Koźminie Wielkopolskim, skąd nasze dziewczyny zamierzają przywieźć puchar zwycięzców.

Szczególne słowa uznania i gratulacje usłyszały nasze szczypiornistki od pani profesor Kasi Jucha, która niezmiernie cieszy się z możliwości trenowania tak utalentowanych dziewczyn.