Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

NASZA SZKOŁA LAUREATEM XV EDYCJI KONKURSU WIELKOPOLSKI ROLNIK ROKU 2015Trzcianecki Zespół Szkół RCKU to z pewnością wyjątkowa placówka, mogąca poszczycić się nie tylko doskonałymi osiągnięciami w dziedzinie kształcenia zawodowego, ale także prężnie działającym na terenie szkoły gospodarstwem, które nie tylko służy uczącym się tutaj uczniom jako podstawa do zawodowych praktyk, ale także sprawnie i nowocześnie zarządzane zdobywa uznanie w oczach specjalistów.

To właśnie trzcianeckie gospodarstwo szkolne przystąpiło, wraz z 62 innymi gospodarstwami, do Konkursu o tytuł WIELKOPOLSKIEGO ROLNIKA ROKU 2015.

Powołana przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego Kapituła pod przewodnictwem prof. Grzegorza Skrzypczaka, rektora Uniwersytetu Przyrodniczego, nominowała z tej grupy zaledwie 20 gospodarstw, które nie tylko spełniły określone kryteria , ale także wyróżniły się wysokim standardami.

WŚRÓD TEJ WYRÓŻNIONEJ 20 ZNALEŹLIŚMY SIĘ TAKŻE MY!!!!

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 13 marca br. w Poznaniu, a nasze gospodarstwo szkolne reprezentowali na niej pani Dyrektor Izabela Kałek oraz kierownik gospodarstwa pan Józef Augustynek.

Tak ogromne wyróżnienie, przyznawane gospodarstwom przedsiębiorczym, nowoczesnym , dbającym o estetykę i środowisko naturalne to wielki sukces , a jednocześnie wyzwanie, by ten standard był jeszcze wyższy.

Gratulując tym wszystkim, którzy przyczynili się do tak wspaniałego wyniku naszego gospodarstwa i naszej Szkoły, możemy tylko wierzyć, że to, co udało się osiągnąć w tym roku, będzie nam dane przeżywać także w kolejnych latach.

  

Komentarze