Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

Certyfikaty dla architektów.Nasi architekci krajobrazu z niezwykłym zaangażowaniem podchodzą do realizacji zawodowych marzeń. Dzisiaj bowiem każdą szansę na zdobywanie doświadczeń i doskonalenie oraz kształcenie umiejętności należy wykorzystać. Trzcianeccy architekci krajobrazu zdają sobie z tego sprawę i dlatego z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w szkoleniu z zakresu systemów automatycznego nawadniania ogrodów.

Była to druga część zajęć, pierwsza odbyła się w kwietniu i była poświęcona przede wszystkim teorii nawadniania. Teraz, podczas drugiego spotkania, prelegent pokazywał praktyczne zastosowanie teorii, omawiał różnorodne rozwiązania, jakie można wykorzystać w ogrodach i innych przestrzeniach krajobrazowych, wskazywał rozwiązania dobrze zaprojektowane, ale także omawiał wadliwe projekty.

Dzięki praktycznym zadaniom uczniowie mieli okazję wykorzystać swą wiedzę podczas ćwiczeń dotyczących dobierania odpowiednich elementów do całości systemu, tworzyć sekcje, a także wykonać projekt nawadniania. Zadania te okazały się niezwykle inspirujące, bowiem nie tylko stały się szansą na zastosowanie wiedzy w praktyce, ale także umożliwiały nabycie doświadczenia pod okiem doskonałego fachowca, jakim jest prowadzący szkolenie , pan Krzysztof Tulecki, przedstawiciel firmy Rain Bird. Finałem szkolenia było wręczenie certyfikatów, które z pewnością pomogą w zawodowej karierze.

 

Komentarze