Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

ANDRZEJKI W TRZCIANCE!!!!Choć Andrzejów ci u nas jak na lekarstwo, to jednak w imieniny Andrzeja zwykło się wróżyć i przepowiadać to, co ma się stać naszym udziałem w przyszłości bliższej i dalszej. Samorząd Uczniowski postanowił więc zaprosić wszystkich uczniów na różnorodne formy zdobywania wiedzy o tym, co zdarzyć się może. W sali lustrzanej nasze , obdarzone niezwykłym talentem wróżki i wróże, zasiedli , by z wosku, linii dłoni, kart i kości, odczytać przyszłość wszystkich uczniów i nauczycieli. Było nastrojowo, dramatycznie, a niekiedy i zabawnie, co jednak najważniejsze, wszystkim przepowiedziano szczęście.

Po doświadczeniach tak inspirujących był też czas na chwilę refleksji, obejrzenie swoich woskowych wróżb przy świetle nieco innym, bowiem w kawiarence urządzonej w szkolnej bibliotece, można było przy kawie i herbacie zjeść pyszne, pieczone przez naszych żywieniowców z klasy II, drożdżówki, a także na finał andrzejkowego spotkania otrzymać jabłuszko z wróżbą.

Wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w tej niezwykłej zabawie życzymy, by wszystkie dobre wróżby się spełniły, a kolejny rok obfitował w szczęśliwe chwile.

Komentarze