Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Honorowa Akcja Krwiodawstwa po raz czwarty w tym roku w naszej szkole


  10 grudnia 2013r. w naszej szkole już po raz czwarty w tym roku odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa.


 • Realizacja projektu "Czas zawodowców" w naszej szkole


  Od 1 września 2013r. nasza szkoła uczestniczy w realizacji projektu: "Czas zawodowców - wielkopolskie kształcenie zawodowe", który jest odpowiedzią na hasło: szkoła zawodowa – szkołą pozytywnego wyboru.


 • Obchody Światowego Dnia Walki z AIDS w naszej szkole


  Każdego roku 1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS, którego istotą jest przypomnienie o chorobie wywołanej wirusem HIV oraz o tych, którzy przegrali w tej nierównej walce. Znakiem tego dnia jest czerwona kokardka, która symbolizuje namiętność oraz krew jako dwie z trzech dróg zakażenia wirusem HIV.


 • Noc w Trzciance - moc atrakcji


  W czwartek 28 listopada 2013r. od godz. 15 00 w naszej szkole rozpoczęła się druga edycja szkolnego projektu: "Noc w Trzciance".


 • "Wróżka prawdę Ci powie"


  Pod takim hasłem w naszej szkole obchodziliśmy „Andrzejki”. Biblioteka szkolna zamieniła się w siedlisko dobrych wróżek i czarownic wokół nich rozciągały się liczne pajęczyny.


 • Chrzest klas pierwszych w internacie


  20 listopada 2013 roku był wyjątkowym dniem dla wszystkich mieszkańców internatu w Trzciance. Wieczorem odbyła się niezwykła uroczystość – Chrzest wychowanków klas pierwszych.


 • Nie zawsze się wygrywa – tenis stołowy


  Najlepsze tenisistki i najlepsi tenisiści stołowi z naszej szkoły 13 listopada 2013r brali udział w Mistrzostwach Powiatu Nowy Tomyśl w Tenisie Stołowym w Zbąszyniu.


Strony: « Poprzednia 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 60 Następna »