Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Technikum w Trzciance potwierdza wysoką jakość kształcenia zawodowego


  Jak co roku w miesięczniku „Perspektywy” został ogłoszony Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych. Dla naszej Szkoły, wyjątkowym wyróżnieniem było zajęcie II miejsca w Polsce wśród szkół uczących w zawodzie technik rolnik.


 • Realizacja projektu "Czas zawodowców…"


  Od września 2013r. nasza szkoła uczestniczy w realizacji projektu: „Czas zawodowców- wielkopolskie kształcenie zawodowe”, który jest odpowiedzią na hasło: szkoła zawodowa – szkołą pozytywnego wyboru. Zasadniczym celem projektu jest podniesienie poziomu jakości kształcenia zawodowego, wsparcie nauczycieli w narzędzia i informacje przydatne w przygotowaniu młodzieży do wymagań rynku pracy oraz zbieranie informacji o kompetencjach i umiejętnościach uczniów szkół zawodowych. Projekt w naszej szkole kierowany jest głównie do uczniów kształcących się w zawodzie technik informatyk.


 • KOLĘDOWANIE…


  W czasie tegorocznego okresu świątecznego Zespół Pieśni i Tańca POLANIE kolędował w okolicznych kościołach parafialnych prezentując repertuar kolęd i pastorałek góralskich. Koncerty odbywały się po zakończeniu Mszy św. i za każdym razem cieszyły się dużym zainteresowaniem i aplauzem.


 • Technik architektury krajobrazu w praktyce


  Mimo trwającej zimy uczniowie w zawodzie technik architektury krajobrazu przy Zespole Szkół w Trzciance nie próżnują. Jest to dla nich przede wszystkim czas prac związanych z przygotowywaniem dokumentacji i inwentaryzacji różnych zaplanowanych projektów szkoleniowych. Do tych najważniejszych należą projekty zagospodarowania zieleni. W ten sposób uczniowie łączą wiedzę teoretyczną z praktyczną nauką zawodu. Dzięki współpracy z wieloma firmami i instytucjami projekty młodych architektów krajobrazu mogą doczekać się konkretnych realizacji.


 • Ciekawe zajęcia pozalekcyjne


  We wrześniu 2013 roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli przygodę z wolnym oprogramowaniem i mechatroniką w ramach projektu SWOI.


 • Świąteczny nastrój w naszej szkole


  W oczekiwaniu na nadchodzące Boże Narodzenie, w przedświątecznym tygodniu, uczniowie naszej szkoły postarali się o niepowtarzalną, radosną atmosferę.


 • "Mur Berliński" w naszej szkole


  13 grudnia 1981 roku to tragiczna karta w dziejach PRL-u, można również przyjąć, że to wydarzenie zapoczątkowało powolny proces rozpadu bloku komunistycznego w Europie.


Strony: « Poprzednia 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 60 Następna »