Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Szkolny turniej piłki ręcznej - 5.03.2014r.


  CELEM TURNIEJU BYŁA POPULARYZACJA PIŁKI RĘCZNEJ WŚRÓD MŁODZIEŻY.TURNIEJ ZOSTAŁ ZORGANIZOWANY Z INICJATYWY UCZNIÓW TRENUJĄCYCH PIŁKĘ RĘCZNĄ POD KIERUNKIEM BERNADETY HALASZ-HYPKIEJ. DO ROZGRYWEK ZGŁOSIŁO SIĘ 6 REPREZENTACJI KLAS.


 • Turniej FIFA14 podczas Nocy w Trzciance


  Już niedługo kolejna NOC W TRZCIANCE. Ogłaszamy turniej FIFA14! Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez naszych licznych sponsorów! Już niedługo zawisną plakaty informacyjne w szkole i zapoznacie się całkowicie z tym tematem. Mamy nadzieję, że będzie Was jak najwięcej, rywalizacja będzie czystą przyjemnością i wszyscy będziemy zadowoleni.


 • „Szkoła w ruchu” Chcemy być jak Zbigniew Bródka


  W środę 26.02 2014 r. grupka 26 uczniów i dwójka nauczycieli z naszej szkoły była sprawdzić swoje umiejętności w jeździe na łyżwach na krytym lodowisku w Tarnowie Podgórnym.


 • Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Wielkopolski w Piłkę Siatkową Dziewcząt


  Dnia 20.02.2014 w Szamotułach nasza reprezentacja szkolna w piłkę siatkową dziewcząt brała udział Turnieju Eliminacyjnym Mistrzostw Wielkopolski w Piłkę Siatkową.


 • Badania marketingowe rynku warzyw - czyli zajęcia ekonomiczne w praktyce


  Uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem nauczyciela przedmiotów ekonomicznych Idziego Michalczaka przeprowadzili w styczniu 2014 r. badania marketingowe dotyczące preferencji zakupy warzyw przez klientów. Celem badań było rozpoznanie możliwości rozwoju rynku detalicznej sprzedaży warzyw prowadzonej przez gospodarstwa rolne.


 • Szczypiorniści wygrali dwa mecze i jeden zremisowali, ale…


  We wtorek 18.02.2014 w Szamotułach odbyły się eliminacje LZS Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. W turnieju wzięły udział 4 drużyny; ZS 2 Szamotuły, ZSRCKR Brzostowo, ZSRCKU Nietążkowo i ZSRCKU Trzcianka. Zawody w piłkę ręczną zostały rozegrane systemem każdy z każdym. W wyniku czego rozegrano 6 meczów, każda drużyna zagrała trzy mecze.


 • Eliminacje Mistrzostw Wielkopolski LZS w piłce siatkowej chłopców


  Dnia 29.01.2014w naszej szkole odbyły się eliminacje mistrzostw wielkopolski LZS w piłce sitkowej chłopców. W turnieju tym brały udział zespoły z czterech szkół.


Strony: « Poprzednia 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 60 Następna »