Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Agro Show w Szkole


  Już po raz czwarty uczniowie klas rolniczych zorganizowali w naszej Szkole Tydzień Zawodu Technika Rolnika. W dniach od 19 do 22 maja, młodzi rolnicy wraz z nauczycielami kształcenia zawodowego – Bogusławem Zboralskim, Markiem Dudą, Pawłem Dudą, Marcinem Rozszczypałą , Bronisławem Kokotem i Józefem Augustynkiem- przygotowali wiele atrakcyjnych propozycji konkursów, pokazów, wystaw, tematycznie związanych z pracą na roli.


 • ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ PAPIEROSA


  31 maja obchodzimy "Światowy Dzień bez Papierosa". W 2014 roku przyświeca mu hasło: "Podnoszenie podatków od tytoniu". Z tej okazji w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z młodzieżą, które zorganizowały: pani Monika Stodółka oraz pani Maria Kalemba.


 • Honorowa Akcja Krwiodawstwa


  27 maja 2014 r. Samorząd Szkolny już po raz trzeci w tym roku zorganizował akcję honorowego krwiodawstwa. Koordynatorkami zbiórki krwi, która odbyła się pod hasłem "Twoja krew- moje życie" były Joanna Przybylska i Dominika Stolpe.


 • Lekcja koleżeńska


  W kwietniu odbyła się koleżeńska lekcja, angielsko-niemiecka, na której uczniowie klasy 3 TAK TI, mieli okazję zapoznać się z tematyką „Walki z otyłością wśród młodzieży".


 • "Wywiady..."

  Uczniowski wywiad
  z nauczycielem wychowania fizycznego
  profesorem Wojciechem Juchą


 • Pożegnanie maturzystów


  29 kwietnia br. okazał się szczególnym dniem dla tegorocznych absolwentów w naszej szkole. Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Izabela Kałek, która w swoim przemówieniu adresowanym do maturzystów, nawiązując do słów Jana Pawła II powiedziała - Nie lękajcie się podejmować nowych wyznań, a także kroczyć drogą wartości nakreślonych przez Świętego Jana Pawła II. Pani dyrektor wyraziła również przekonanie, że Szkoła dobrze przygotowała swoich wychowanków do kolejnego etapu w ich życiu, a także życzyła uczniom, udanego startu w dorosłe życie oraz pomyślności na egzaminach maturalnych i zawodowych.


 • Wielkanocny Turniej Piłki Ręcznej


  W turnieju wzięli udział uczniowie klas I ,II i III. Turniej ponownie został zorganizowany z inicjatywy uczniów trenujących szczypiorniaka. Piłka ręczna jest bardzo popularna wśród uczniów naszej szkoły. Do rozgrywek zgłosiło się 7 reprezentacji klas. Przy stoliku sędziowskim czuwała Karolina Komin z IIItż.


Strony: « Poprzednia 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 60 Następna »