Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy

statystyka


A A A
RSS

Aktualności

 • NASZE UCZENNICE WYRÓŻNIONE W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

  dodano: 2017-12-22 12:08


  14 grudnia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie fotograficznym organizowanym pod hasłem „PRZYRODA-CZŁOWIEK-ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”.


 • REKOLEKCJE ADWENTOWE ZA NAMI

  dodano: 2017-12-18 08:55


  W tym roku w naszej szkole mieliśmy możliwość uczestniczenia w rozważaniach dotyczących sakramentu spowiedzi. Ten niezwykły czas, pogłębiać miał naszą wiarę, kształtować nasze charaktery, a przede wszystkim wskazywać nam drogę do tego, jak być lepszymi dla innych i dla siebie.


 • ANDRZEJKOWE SZALEŃSTWO :)

  dodano: 2017-12-14 22:51


  Po raz kolejny w naszej szkole odbył się czas andrzejkowego wróżenia. Tym razem nasi wróże postanowili nie tylko wskazać, jakie wspaniałości czekają nas już niedługo, ale także, zaprosić na słodkie muffinki, które serwowane były w bibliotece szkolnej.


 • Szkolny etap Olimpiady Przedsiębiorczości

  dodano: 2017-12-07 23:00


  Szkolny etap Olimpiady Przedsiębiorczości odbył się w dniu 07.12.2017. Była to już jedenasta edycja tej olimpiady w naszej szkole. Do Olimpiady przystąpiło 24 uczniów z klas: IA, IB, IC, IIC, IIIB, IIIC, IVC. W trakcie 60 minut uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test jednokrotnego wyboru składający się z 50 pytań. Połowa pytań była podstawowa i można było uzyskać z nich po 1 pkt. za prawidłową odpowiedź, natomiast druga część była bardziej zaawansowana i punktowana podwójnie. Dodatkowym elementem było stosowanie ujemnych punktów w przypadku zaznaczenia błędnej odpowiedzi.


 • DZIEŃ PATRONA

  dodano: 2017-11-28 18:57


  Dzień Patrona to szczególne wydarzenie dla całej społeczności szkolnej. To przede wszystkim moment, gdy wspominamy człowieka, którego nowatorskie myślenie, odwaga i bezkompromisowość, a przede wszystkim przywiązanie do wiedzy, stanowić mogą dla uczniów trzcianeckiego technikum, wzór do naśladowania. To właśnie Dezyderego Chłapowskiego w kontekście trzech istotnych dla niego haseł : MODLITWY, PRACY I WALKI, ukazała w swojej prelekcji p. Wiesława Surdyk Fertsch, doradca metodyczny, autorka szkolnych podręczników, a przede wszystkim osoba zgłębiająca tajemnice życia Patrona.


 • ARCHITEKCI TO NIEZWYKLE ZDOLNI OBSERWATORZY

  dodano: 2017-11-16 21:41


  W ramach różnych form doskonalenia i rozwijania umiejętności, uczniowie w zawodzie technik architektury krajobrazu mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Musieli spojrzeć na otoczenie naszej szkoły w taki sposób, by dostrzec piękno, którego nie zauważamy, spacerując codziennie po alejkach.


 • HEJ PRZYGODO I OPOWIEŚĆ O MADAGASKARZE, czyli spotkanie z JĘDRZEJEM MAJKĄ :)

  dodano: 2017-11-16 21:38


  W miniony wtorek mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z p. Jędrzejem Majką, dziennikarzem, podróżnikiem i autorem wielu książek. Jego obecność w naszej szkole pozwoliła na odkrycie wyjątkowości wyspy Madagaskar. To właśnie o niej i wyprawie, jaką udało się zorganizować, opowiadał nasz niezwykły gość. Spełnianie marzeń zawsze niesie w sobie wiele radości, a jeśli dodatkowo praca może stać się pasją i sprawiać, by ta pasja zarażała innych, to można powiedzieć, że osiągnęło się sukces.


 • Podziękowania

  dodano: 2017-10-27 13:34


  Składamy serdeczne podziękowania państwu

  Barbarze i Michałowi Szymanowskim

  ,
  właścicielom Specjalistycznego Gospodarstwa Ogrodniczego w Gołuskach za ofiarowane naszej szkole bulwy zimowitów. Te piękne, o ciekawej biologii rośliny będą zdobiły przyszkolne tereny.


 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  dodano: 2017-10-19 16:33


  13 października okazał sie w naszej szkole dniem niezwykłym. Samorząd Uczniowski zaplanował nie tylko uroczystość związaną z tradycyjnym w naszej szkole Chrztem Kota i przyjęciem do społecznosci szkolnej uczniów klas pierwszych, ale także był to czas podziękowań składanym nauczycielom i pracownikom naszej szkoły.


Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 49 Następna »