Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Architekci tym razem przy komputerze...


  Nasi architekci krajobrazu nie tylko pięknie rysują i kolorują, ale siadają także przed komputerem, by projektować za pomocą programów specjalnie dla takich zadań przygotowanych. Uczniowie klasy II w ramach zajęć z pracowni projektowania przygotowują projekt w programie Garden Composer.


 • Wyniki drugiego etapu gry "SKARB DEZYDEREGO"


  11 kwietnia 2015r. w czasie DRZWI OTWARTYCH SKARBÓW odbył się etap II organizowanej przez naszą szkołę gry: SKARB DEZYDEREGO.


 • Podjęliśmy kolejne wyzwanie …


  Nasze uczennice, Natalia Bartkowiak i Zofia Przybył z III c, pod czujnym przewodnictwem p. prof. Doroty Golczak, wzięły udział w konkursie na przepis kulinarny organizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


 • III Gala "Niezwykły człowiek"


  We wtorek 31 marca w internacie szkolnym odbyła się III Gala "Niezwykły człowiek." Nad przebiegiem imprezy czuwały wychowawczynie p. Maria Kalemba - opiekun Samorządu Internackiego i p. Sylwia Liberkowska-Lange - opiekun Kółka Teatralnego.


 • Nowe wyzwania...


  Zainspirowany projektami z Michorzewa i Sielinka, sołtys Kuślina, pan Stefan Piasecki, zwrócił się do nauczycieli krajobrazu z trzcianeckiego technikum, z prośbą o pomoc w realizacji projektu zagospodarowania przestrzeni.


 • Tytuł NAJLEPSZY W ZAWODZIE przyznany


  Po raz piąty w naszej szkole wręczono statuetki NAJLEPSZY W ZAWODZIE.
  Istotą konkursu jest wyłonienie najlepszych w danym zawodzie uczniów, którzy z pasją podchodzą do realizowanych przez siebie zadań i wyzwań.
  Udział w nim biorą uczniowie klas II, III i IV, wyłonieni z nominacji przekazanych przez kolegów i nauczycieli.
  W końcowej ocenie brane są pod uwagę zarówno osiągnięcia w nauce zawodu, udział w konkursach i olimpiadach zawodowych, aktywność społeczna w zawodzie oraz wyjątkowe predyspozycje do zawodu.


 • Trzcianka Grand Prix 3.0 wkracza w decydującą fazę!


  Nawet się nie spostrzegliśmy a uczniowski dziesięciobój TGP 3.0 wkroczył w decydującą fazę. Wszystko za sprawą trzech konkurencji, które udało się rozegrać w ciągu 8 dni. Ale po kolei…


Strony: « Poprzednia 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 60 Następna »