Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Wigilie w naszej szkole

  dodano: 2015-12-31 17:56


  Jest taka tradycja, dająca nam społecznościom klasowym, spotkanie inne niż te na wychowawczych godzinach czy wycieczkach. Kiedy nagle możemy się zatrzymać, kiedy przy stole siadamy razem i z ufnością patrzymy sobie w oczy. Kiedy możemy wyjaśnić to, co wyjaśnione być musi, zanim rozejdziemy się do domów.


 • NIEZWYKLI GOŚCIE, NIEZWYKŁE SPOTKANIA ....

  dodano: 2015-12-31 17:50


  Czas przedświąteczny to także czas spotkań w gronie przyjaciół, dlatego z wielka radością powitaliśmy w naszej szkole Gimnazjalistów z Dusznik. Ich wizyta to nie tylko czas wspólnych rozmów i zabawy przy dekorowaniu pierników, to także szansa na spotkanie z koleżankami i kolegami, z którymi jeszcze nie tak dawno dzielili szkolne sale, zapoznania się z zawodami, w których się kształcą, a także poznania niezwykłej atmosfery naszej szkoły.


 • "Świąteczna Paczka"

  dodano: 2015-12-30 00:30


  W ramach akcji uczniowie naszej szkoły przygotowali świąteczne paczki z najpotrzebniejszymi produktami dla tych, którym w czasie tych Świąt szczególnie się one przydadzą. Takie obdarowywanie stało się tradycją naszej szkoły i każdego roku daje wiele radości, bowiem nic tak pięknie nie przygotowuje so tych jakże rodzinnych i niezwykłych Świąt, jak dzielenie się z innymi.


 • ANDRZEJKI W TRZCIANCE!!!!

  dodano: 2015-12-30 00:12


  Choć Andrzejów ci u nas jak na lekarstwo, to jednak w imieniny Andrzeja zwykło się wróżyć i przepowiadać to, co ma się stać naszym udziałem w przyszłości bliższej i dalszej. Samorząd Uczniowski postanowił więc zaprosić wszystkich uczniów na różnorodne formy zdobywania wiedzy o tym, co zdarzyć się może. W sali lustrzanej nasze , obdarzone niezwykłym talentem wróżki i wróże, zasiedli , by z wosku, linii dłoni, kart i kości, odczytać przyszłość wszystkich uczniów i nauczycieli. Było nastrojowo, dramatycznie, a niekiedy i zabawnie, co jednak najważniejsze, wszystkim przepowiedziano szczęście.


 • Certyfikaty dla architektów.

  dodano: 2015-12-30 00:08


  Nasi architekci krajobrazu z niezwykłym zaangażowaniem podchodzą do realizacji zawodowych marzeń. Dzisiaj bowiem każdą szansę na zdobywanie doświadczeń i doskonalenie oraz kształcenie umiejętności należy wykorzystać. Trzcianeccy architekci krajobrazu zdają sobie z tego sprawę i dlatego z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w szkoleniu z zakresu systemów automatycznego nawadniania ogrodów.


 • DZIELIMY SIĘ ŻYCIEM!!!

  dodano: 2015-12-30 00:01


  „Jeśli mamy odmienić oblicze świata, to musimy zacząć od małych rzeczy”. Pod takim hasłem, w naszej szkole odbyło się spotkanie z Drużyną Szpiku. Spotkanie to, poprzedzające kolejną już Akcję Krwiodawstwa, było okazją nie tylko do poszerzenia wiedzy na ten temat, ale także możliwością poznania historii tych, którzy po ciężkiej chorobie wracają do zdrowia, ale i tych, którzy nadal walczą lub walkę tę przegrali.


 • Tradycji stało się zadość…. czyli TYDZIEŃ ZAWODU w Technikum w Trzciance.

  dodano: 2015-11-29 22:04


  Tradycją naszej szkoły są coroczne obchody Tygodnia Zawodu w zawodzie technik hodowca koni, które przypadają w okresie święta świętego Huberta, patrona jeźdźców i myśliwych. W tym roku impreza poszerzyła swoją formułę, bowiem do działań włączone zostały, po raz pierwszy, dwie, niezwykle prężnie działające, klasy w zawodzie technik weterynarz. Połączenie sił pozwoliło nie tylko urozmaicić zajęcia przeznaczone zarówno dla zawodowców, jak i dla pozostałych grup zawodowych, ale także dać możliwość zaprezentowania uczniom, nabytych w procesie kształcenia, różnorodnych umiejętności zawodowych.


 • "Festiwal zapomnianych warzyw"

  dodano: 2015-11-29 22:01


  Nasi uczniowie, kształcący się w zawodzie technik żywienia, otrzymali niezwykłe zaproszenie na imprezę organizowaną pod hasłem „Festiwal zapomnianych warzyw”. Spotkanie to, przygotowane przez Agencję Rynku Rolnego, poprowadził p. Sebastian Gołębiewski. Jeden z pionierów kulinarnych warsztatów i kursów w Polsce. Bliski współpracownik, a wcześniej wychowanek Kurta Schellera i Adama Chrząstowskiego. Głównym tematem było wykorzystanie, podczas warsztatów kulinarnych, warzyw często pomijanych w naszej kuchni, a przecież niezwykle smacznych i wartościowych.


 • Chrzest klas pierwszych w internacie

  dodano: 2015-11-15 21:38


  28 października 2015 roku był wyjątkowym dniem dla wszystkich mieszkańców internatu w Trzciance. Wieczorem odbyła się niezwykła uroczystość – Chrzest wychowanków klas pierwszych.


 • Rolnicy na wycieczce zawodowej

  dodano: 2015-11-15 21:25


  30 października nasi rolnicy odwiedzili Brody oraz mieli szansę uczestniczenia w pokazach ciągnika Valtra.


Strony: « Poprzednia 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 46 Następna »