Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Certyfikaty dla architektów.


  Nasi architekci krajobrazu z niezwykłym zaangażowaniem podchodzą do realizacji zawodowych marzeń. Dzisiaj bowiem każdą szansę na zdobywanie doświadczeń i doskonalenie oraz kształcenie umiejętności należy wykorzystać. Trzcianeccy architekci krajobrazu zdają sobie z tego sprawę i dlatego z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w szkoleniu z zakresu systemów automatycznego nawadniania ogrodów.


 • DZIELIMY SIĘ ŻYCIEM!!!


  „Jeśli mamy odmienić oblicze świata, to musimy zacząć od małych rzeczy”. Pod takim hasłem, w naszej szkole odbyło się spotkanie z Drużyną Szpiku. Spotkanie to, poprzedzające kolejną już Akcję Krwiodawstwa, było okazją nie tylko do poszerzenia wiedzy na ten temat, ale także możliwością poznania historii tych, którzy po ciężkiej chorobie wracają do zdrowia, ale i tych, którzy nadal walczą lub walkę tę przegrali.


 • Tradycji stało się zadość…. czyli TYDZIEŃ ZAWODU w Technikum w Trzciance.


  Tradycją naszej szkoły są coroczne obchody Tygodnia Zawodu w zawodzie technik hodowca koni, które przypadają w okresie święta świętego Huberta, patrona jeźdźców i myśliwych. W tym roku impreza poszerzyła swoją formułę, bowiem do działań włączone zostały, po raz pierwszy, dwie, niezwykle prężnie działające, klasy w zawodzie technik weterynarz. Połączenie sił pozwoliło nie tylko urozmaicić zajęcia przeznaczone zarówno dla zawodowców, jak i dla pozostałych grup zawodowych, ale także dać możliwość zaprezentowania uczniom, nabytych w procesie kształcenia, różnorodnych umiejętności zawodowych.


 • "Festiwal zapomnianych warzyw"


  Nasi uczniowie, kształcący się w zawodzie technik żywienia, otrzymali niezwykłe zaproszenie na imprezę organizowaną pod hasłem „Festiwal zapomnianych warzyw”. Spotkanie to, przygotowane przez Agencję Rynku Rolnego, poprowadził p. Sebastian Gołębiewski. Jeden z pionierów kulinarnych warsztatów i kursów w Polsce. Bliski współpracownik, a wcześniej wychowanek Kurta Schellera i Adama Chrząstowskiego. Głównym tematem było wykorzystanie, podczas warsztatów kulinarnych, warzyw często pomijanych w naszej kuchni, a przecież niezwykle smacznych i wartościowych.


 • Chrzest klas pierwszych w internacie


  28 października 2015 roku był wyjątkowym dniem dla wszystkich mieszkańców internatu w Trzciance. Wieczorem odbyła się niezwykła uroczystość – Chrzest wychowanków klas pierwszych.


 • Rolnicy na wycieczce zawodowej


  30 października nasi rolnicy odwiedzili Brody oraz mieli szansę uczestniczenia w pokazach ciągnika Valtra.


 • Z wizytą na Wiejskiej.


  22 października 2015 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi, dzięki uprzejmości Posła RP Romualda Ajchlera , mieli okazję zwiedzić polski parlament. Poseł, który bardzo dobrze sprawdził się w roli przewodnika grupy liczącej prawie 50 osób, ciekawie opowiadał o pracy parlamentarzystów i pokazał wiele miejsc na co dzień niedostępnych dla zwiedzających Sejm, m.in. salę kolumnową, sale komisji sejmowych, pomieszczenia klubów poselskich czy kaplicę sejmową.


Strony: « Poprzednia 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 60 Następna »