Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy

statystyka


A A A
RSS

Aktualności

 • Trzcianka Grand Prix 4.0

  dodano: 2016-02-18 22:09


  We wtorek 16 lutego przeprowadzono pierwszą konkurencję w ramach dziesięcioboju sportowo- matematycznego pt. Trzcianka Grand Prix 4.0 W grze uczestniczy 20 zawodników z klas I-IV.


 • Tłusty czwartek - smakowity - dzięki III klasie

  dodano: 2016-02-08 18:07


  Tradycja to niezwykle istotny element w naszej szkole. Lubimy jednak jeśli jej kultywowanie wiąże się z darami dla ciała i duszy. Tak też było z racji Tłustego Czwartku. Nasza ekipa żywieniowa z klasy trzeciej, pod czujnym okiem p. Jadwigi Pietrzak i p. Agnieszki Łodygi, postanowiła umilić nam ten czas i osłodzić ostatnie dni karnawału smakowitymi pączkami.


 • Zajęcia praktyczne mogą być wezwaniem...

  dodano: 2016-01-19 18:05


  Nasi rolnicy nie boją się wyzwań. Czas zimowy jest jednakże takim okresem, gdzie trudno zmagać się z naturą, realizując zadania na polu. Jeśli jednak natura dopomoże, to i wyzwania się znajdą.


 • Jest taki dzień...

  dodano: 2016-01-03 17:45


  Dzień naszej internackiej Wigilii. Czas wspólnego kolędowania , składania życzeń. Czas spotkań z uczniami, absolwentami, nauczycielami. To wreszcie czas małych i dużych wzruszeń, eksplozji śmiechu i wizyty Gwiazdora, który okazał się doskonale poinformowany. Mogliśmy posłuchać pięknych kolęd w wykonaniu naszych fantastycznych Polan, mogliśmy zadumać się chwilę nad słowem , jakie skierowali do obecnych Pani Dyrektor i Ksiądz Proboszcz.


 • Wigilie w naszej szkole

  dodano: 2015-12-31 17:56


  Jest taka tradycja, dająca nam społecznościom klasowym, spotkanie inne niż te na wychowawczych godzinach czy wycieczkach. Kiedy nagle możemy się zatrzymać, kiedy przy stole siadamy razem i z ufnością patrzymy sobie w oczy. Kiedy możemy wyjaśnić to, co wyjaśnione być musi, zanim rozejdziemy się do domów.


 • NIEZWYKLI GOŚCIE, NIEZWYKŁE SPOTKANIA ....

  dodano: 2015-12-31 17:50


  Czas przedświąteczny to także czas spotkań w gronie przyjaciół, dlatego z wielka radością powitaliśmy w naszej szkole Gimnazjalistów z Dusznik. Ich wizyta to nie tylko czas wspólnych rozmów i zabawy przy dekorowaniu pierników, to także szansa na spotkanie z koleżankami i kolegami, z którymi jeszcze nie tak dawno dzielili szkolne sale, zapoznania się z zawodami, w których się kształcą, a także poznania niezwykłej atmosfery naszej szkoły.


 • "Świąteczna Paczka"

  dodano: 2015-12-30 00:30


  W ramach akcji uczniowie naszej szkoły przygotowali świąteczne paczki z najpotrzebniejszymi produktami dla tych, którym w czasie tych Świąt szczególnie się one przydadzą. Takie obdarowywanie stało się tradycją naszej szkoły i każdego roku daje wiele radości, bowiem nic tak pięknie nie przygotowuje so tych jakże rodzinnych i niezwykłych Świąt, jak dzielenie się z innymi.


 • ANDRZEJKI W TRZCIANCE!!!!

  dodano: 2015-12-30 00:12


  Choć Andrzejów ci u nas jak na lekarstwo, to jednak w imieniny Andrzeja zwykło się wróżyć i przepowiadać to, co ma się stać naszym udziałem w przyszłości bliższej i dalszej. Samorząd Uczniowski postanowił więc zaprosić wszystkich uczniów na różnorodne formy zdobywania wiedzy o tym, co zdarzyć się może. W sali lustrzanej nasze , obdarzone niezwykłym talentem wróżki i wróże, zasiedli , by z wosku, linii dłoni, kart i kości, odczytać przyszłość wszystkich uczniów i nauczycieli. Było nastrojowo, dramatycznie, a niekiedy i zabawnie, co jednak najważniejsze, wszystkim przepowiedziano szczęście.


 • Certyfikaty dla architektów.

  dodano: 2015-12-30 00:08


  Nasi architekci krajobrazu z niezwykłym zaangażowaniem podchodzą do realizacji zawodowych marzeń. Dzisiaj bowiem każdą szansę na zdobywanie doświadczeń i doskonalenie oraz kształcenie umiejętności należy wykorzystać. Trzcianeccy architekci krajobrazu zdają sobie z tego sprawę i dlatego z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w szkoleniu z zakresu systemów automatycznego nawadniania ogrodów.


Strony: « Poprzednia 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 49 Następna »