Czcionka:

A+A-

Kontrast:

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TAK [[O] Technik architektury krajobrazu (ang*-niem*)]
Technikum w Trzciance


Nazwisko, Imię
Araszkiewicz, Grażyna
Dolewa, Szymon
Drążkowiak, Kacper
Dudzińska, Klaudia
Ginter, Dominik
Gracz, Anastazja
Grzymska, Nadia
Haładuda, Maria
Koźlarek, Martyna
Kózka, Aleksandra
Krawczyk, Aleksandra
Kulus, Hanna
Lehmann, Mikołaj
Lemańska, Marta
Liszkowska, Joanna
Ludwikowski, Igor
Łuczak, Amadeusz Karol
Malicka, Klaudia
Marchewka, Julia Rozalia
Mazur, Monika
Pawlaczyk, Kacper
Pewinska, Justyna
Pietrakowska, Justyna
Różańska, Wiktoria
Sobieraj, Wiktoria
Spychała, Agata
Szwajorek, Julia
Szyminczak, Kinga
Wieczorek, Mikołaj
Wielowski, Łukasz

 



 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TR [[O] Technik rolnik (ang*-niem*)]
Technikum w Trzciance


Nazwisko, Imię
Adamski, Krzysztof
Bździel, Marcel
Dziamski, Mateusz
Górczak, Szymon
Hemmerling, Julia
Kaczmarek, Oliwia
Klinski, Adam
Lipiński, Kacper
Łukaszewski, Kamil Adam
Nowak, Adrian
Nowak, Filip
Piechocki, Maciej
Piechowiak, Michał
Szukała, Mikołaj

 



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TW [[O] Technik weterynarii (ang*-niem*)]
Technikum w Trzciance


Nazwisko, Imię
Adamczak, Nikodem
Białas, Paulina
Chalasz, Wanda
Dulat, Martyna
Gajzler, Kacper
Goliński, Dawid
Judek, Adrian
Kałek, Karolina Agnieszka
Karłowska, Zofia
Kąkolewski, Jeremi
Konieczka, Klaudia
Konieczna, Justyna
Kotarska, Wiktoria
Kotecka, Dominika
Kowalczyk, Maja
Nadobnik, Zuzanna
Noculak, Wiktor
Nowacka, Martyna
Nowak, Zuzanna Maria
Parczała, Zuzanna
Prządka, Magdalena
Schulz, Stanisław
Skubiszyńska, Martyna
Stankowski, Mikołaj
Szarawaga, Zofia
Świtała, Julia
Tylkowska, Zuzanna
Wójcik, Agata
Wyrwał, Karolina

 


Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TŻp [[O] Technik żywienia i usług gastronomicznych (ang*-niem*)]
Technikum w Trzciance


Nazwisko, Imię
Fertyk, Dominika
Grocholewska, Zuzanna
Jucha, Kinga Martyna
Kaczmarek, Piotr
Kasperska, Zofia
Klorek, Agnieszka
Konieczna, Alekasandra
Konieczna, Angelika
Koza, Roksana
Krysztofiak, Zuzanna
kukurenda, Franciszek
Łuczak, Ryszard
Maciejewicz, Wiktoria Helena
Makara, Paweł
Opala, Jaśmina
Pachciarek, Milena
Plewa, Daria
Stefaniak, Robert
Strzelczak, Amelia Anna
Szymanek, Wiktoria
Świderska, Paulina
Woźniczak, Julia Teresa

 



Data dodania: 2021-07-22 11:17:16
Data edycji: 2021-07-26 11:32:40
Ilość wyświetleń: 1383

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook