Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

WYCIECZKA DO DRAWIEŃSKIEGO PARKU NARODOWEGOW dniach 1-3 czerwca 2015 r. grupa 27 śmiałków wraz z trzema opiekunami wyruszyła na pełną przygód wyprawę. Miejscem przeznaczenia była niewielka miejscowość – Prostynia, leżąca o rzut granatem od poligonu wojskowego w Drawsku Pomorskim.

Śmiałkowie wywodzili się z różnych rodów klasowych przeto wspólna integracja sprawiła wszystkim wiele przyjemności. Dzień Dziecka zaskoczył ich prezentem w postaci podróży oraz konieczności poszukiwania ciepłego miejsca w domku oraz źródła ciepła dla ratowania przemoczonych rzeczy, do czego częściowo wykorzystano ognisko.

Kolejny dzień zapowiadał się bardzo obiecująco. Bohaterowie kajaków przepłynęli rekordową trasę wiodącą przez rzekę Korytnicę na odcinku Nowa Studnica – Jaźwiny, w ciągu zaledwie 7 godzin wiosłowania. Wycieńczeni, ale zadowoleni z realizacji wyzwania, powrócili na zasłużony posiłek do wigwamu w Prostyni.

Trzeci dzień wypadu zarezerwowany był na ogrom emocji i wrażeń. W grupie śmiałków znalazło się tylko 8 superbohaterów, którzy podjęli wyzwanie przeprawienia się na drugą stronę Drawy po prowizorycznym moście linowym. Emocje były gwarantowane. Następnie grupa podzieliła się na dwie części, aby pokonać szlak wiodący do elektrowni wodnej w Borowie. Tym razem środki lokomocji były zróżnicowane: kajaki oraz rowery. Na zakończenie zmagań przeprowadzono konkurs strzelecki z wiatrówek oraz paintballa.

Nie sposób opowiedzieć wszystkiego. Taką przygodę trzeba przeżyć.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

 

Komentarze