Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓWKażdego roku nadchodzi ten moment, gdy nasi najstarsi uczniowie żegnają się ze szkołą, podsumowując jednocześnie cztery lata nauki w trzcianeckim technikum. Także w tym roku pożegnaliśmy grono absolwentów, którzy kształcili się w zawodach: technik informatyk, technik architektury krajobrazu, technik rolnik, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hodowca koni.

Pani Dyrektor, dziękując wszystkim za ten owocny okres nauki i rozwijania pasji, podkreślała, jak ogromne znaczenie miały wszystkie inicjatywy i działania absolwentów, jak wiele wnieśli w życie szkoły i jak odpowiedzialne zadanie na nich spoczywa. Sami absolwenci dziękowali głosem Bartosza Kaczmarka, wskazując, iż w nowej drodze, jaką rozpoczynają , będą się starali wykorzystać nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim mądrość zdobytą w szkole.

Rozdanie świadectw i wyróżnienie Złotego Absolwenta, którym w tym roku został Krzysztof Szofer, odbyło się w asyście znamienitego Gościa, jakim była p. Maria Galas - Przewodnicząca Rady Powiatu Nowotomyskiego.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Natalia Bartkowiak, Agnieszka Laufer Maksymilian Jurgas i Krzysztof Szofer.

Obok nagród przyznano także specjalne wyróżnienia.

W kategorii Osobowość Szkoły – wyróżnienie otrzymał Michał Swat.

Podziękowanie za aktywny udział w kabarecie N.I.N.J.A. otrzymali – Dominika Stolpe i Michał Swat, za pracę w Samorządzie Uczniowskim : Joanna Przybylska, Paulina Pijanowska, Kornelia Gucia, Dominika Opiela i Bartek Błachowiak. Za działalność w Zespole Pieśni i Tańca POLANIE podziękowano Basi Rzepie, Dominice Stolpe oraz Sebastianowi Perzowi.

Zawodowców także doceniono: Paulina Dziubała otrzymała nagrodę dla najbardziej kreatywnej absolwentki w zawodzie technik architektury krajobrazu, a w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych nagrody odebrały: Natalia Bartkowiak i Joanna Adamczak. Specjalne wyróżnienie otrzymali także informatycy, których rocznik był ostatnim w tym zawodzie.

Nagrody dla najlepszych Sportowców przypadły w udziale: Dominice Stolpe i Tobiaszowi Sobiakowi.

Choć gala była niezwykle uroczysta, to jednak młodsze roczniki z żalem spoglądały na twarze starszych koleżanek i kolegów, z którymi wprawdzie mijać się będą na szkolnym korytarzu podczas trwania egzaminów maturalnych, ale jak powiedziała w swoim przemówieniu Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego: „Nie będą to już takie same spotkania, a szkoła bez absolwentów będzie pusta.”

Komentarze