Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

Prezentacja projektów przez uczniów TAK


W piątek 30 stycznia przyszli technicy architektury krajobrazu z klas II i III przygotowali prezentację swoich projektów, które dotyczyły zagospodarowania terenu przed szkolnym internatem.

Dawniej to miejsce to raczej nie zachwycało, ale nasi architekci puścili wodze fantazji i przygotowali fantastyczne projekty. Można je podziwiać, bo propozycje zdobią szkolny korytarz.

Najważniejsze zadaniem, jakie postawiono przed projektantami, było takie zagospodarowanie tej przestrzeni, by mogła stać się ona miejscem wypoczynku dla uczniów mieszkających w internacie.

Sama prezentacja okazała się wyzwaniem, bowiem opiekunowie grup przygotowali dla uczniów formułę, do złudzenia przypominającą tę, w jakiej będą musieli się odnaleźć, pracując w zawodzie. Byli zatem i pytający o szczegóły projektu, były pytania o zagospodarowanie przestrzeni, byli obserwatorzy i ci, którzy mogli pokusić się o ocenę.

Opiekunki grup, oceniając prace, podkreśliły nie tylko kreatywność i zaangażowanie projektantów, ale i wysoką jakość samych projektów!

Brawo nasi architekci. Teraz tylko czekamy do wiosny, byśmy mogli projekt zamienić na rzeczywistość !

Komentarze