Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy

statystyka


A A A

Nasze sukcesy

Sukcesy uczniów naszej szkoły w sporcie, olimpiadach, konkursach...

 • Najlepsi z najlepszych!

  dodano: 2012-04-24 23:04


  Podczas tegorocznej edycji Olimpiady Okręgowej Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, która odbywała się w dniach 20-21 kwietnia na terenie naszej szkoły, po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że posiadają wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie.


 • Nasza szkoła ogólnopolskim liderem edukacji zawodowej!

  dodano: 2011-09-24 23:04


  W środę 14 września w siedzibie Ministerstwa Edukacji Narodowej odbyła się ceremonia wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie realizowanym w ramach projektu systemowego MEN „Szkoła zawodowa szkołą pozytywnego wyboru”. Wśród szkół, które zdobyły pierwsze miejsca w tym konkursie, znalazła się też nasza szkoła. Zdobyliśmy tytuł „Lidera edukacji zawodowej” w obszarze rolno-hodowlanym (jednej z 16 kategorii).


 • Kolejny sukces na OWiUR

  dodano: 2011-06-08 21:45


  W dniach 3-4 czerwca br. w Zespole Szkół RCKU im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach (woj. zachodniopomorskie) odbył się XXXV finał Centralnej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Zakwalifikowało się do niego blisko 300 uczniów szkół średnich z całej Polski, którzy po przebrnięciu eliminacji okręgowych rywalizowali z sobą w dziewięciu blokach przedmiotowych: produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, mechanizacja rolnictwa, agrobiznes, architektura krajobrazu, ochrona i inżynieria środowiska, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe, ogrodnictwo i leśnictwo.


 • Zwycięzcy bukowskiego czwórboju

  dodano: 2011-05-19 20:21


  W piątek 6 maja nasza szkoła, odpowiadając na zaproszenie Ligi Obrony Kraju – Klub Żołnierzy Rezerwy im. Kosynierów Bukowskich, wystawiła swoją reprezentację do udziału w IX Czwórboju Obronnym Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych w Buku. W zawodach startowały cztery drużyny chłopców i cztery drużyny dziewcząt w czterech kategoriach: strzelanie z broni pneumatycznej, strzelanie z KBKS-u, rzut granatem do celu i rzut lotkami do tarczy.


 • Trzcianka druga w Wielkopolsce

  dodano: 2011-04-12 20:04


  31 marca nasi uczniowie pod wodzą trenera Wojciecha Juchy brali udział w Finale Piłki Siatkowej Chłopców LZS Młodzieży Szkolnej. Szkoła z Trzcianki jako jedyna ze szkół ponadgimnazjalnych w powiecie nowotomyskim przebrnęła eliminacje i dotarła do finału, w którym wywalczyła II miejsce.


 • Sukces na targach AGROTECH w Kielcach

  dodano: 2011-04-03 19:58


  Podczas odbywającej się od 11 do 13 marca ogólnopolskiej wystawy rolniczej AGROTECH w Kielcach odbyła się Olimpiada Młodych Rolników. Spośród 1200 młodych rolników i uczniów szkół rolniczych, którzy startowali w eliminacjach, do ścisłego finału zakwalifikowanych zostało 80 osób.


 • Jak zwykle niezawodni!

  dodano: 2011-03-27 00:12


  Tradycją ZSRCKU Trzcianka jest uczestnictwo w licznych olimpiadach przedmiotowych. Prężnie działający w tym aspekcie nauczyciele przedmiotów ekonomicznych przygotowywali – jak każdego roku - godną reprezentację naszej szkoły a zarazem i całego powiatu nowotomyskiego.


 • Półfinał Mistrzostw LZS Szkół Rolniczych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

  dodano: 2011-03-26 20:20


  Dnia 10 marca 2011 r. dziewczęta z naszej szkoły brały udział w Półfinałach Mistrzostw LZS Szkół Rolniczych w Piłkę Siatkową w Środzie Wlkp.


 • Trzecie miejsce w Wielkopolsce

  dodano: 2011-03-18 21:34


  Dnia 16.03.2011. w Witkowie odbył się finał o Mistrzostwo Wielkopolski Zrzeszenia LZS Młodzieży szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców szkół ponadgimnazjalnych.. W finale brały udział 4 zespoły, które zakwalifikowały się z półfinałów: ZSP Witkowo, ZSR Strzałkowo, ZSOL Goraj i ZSRCKU Trzcianka