Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

Nasze sukcesy

Sukcesy uczniów naszej szkoły w sporcie, olimpiadach, konkursach...

 • II miejsce Ilony Janas w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej – „Ocalić od zapomnienia”


  W środę, 1 kwietnia 2015 roku uczennice klasy I C: Anna Korczyńska, Ilona Janas, Anna Świtała oraz Marcelina Wiśniewska II C i Patryk Maciąg II B reprezentowali naszą Szkołę w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej „Ocalić od zapomnienia”, który odbył się po raz trzeci, w sali CK Rondo, w Grodzisku Wielkopolskim. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego.


 • III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego LZS


  Drużyna piłkarzy ręcznych naszej szkoły brała udział w Finale Województwa Wielkopolskiego. Nasz zespół reprezentowało 15 zawodników: Patryk Stolarczyk, Damian Szymkowiak, Dominik Fludra, Smoczek , Patryk Rakowski, Tobiasz Sobiak, Paweł Raczkowiak, Robert Krajewski, Paweł Zych, Dawid Dudek, Łukasz Weber, Tomasz Kałek , Adrian Kałek, Mateusz Dzięcioł , Łukasz Stefański, Dawid Szymankiewicz.


 • Nasze szczypiornistki Wicemistrzyniami Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej


  W styczniu br., po zdobyciu I miejsca w Turnieju Eliminacyjnym o Mistrzostwo Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej, odbywającym się w Szamotułach, szczypiornistki z Zespołu Szkół RCKU w Trzciance niecierpliwie oczekiwały na mecze finałowe.


 • II miejsce dla naszego zespołu


  Drużyna naszych piłkarzy ręcznych brała udział w V Turnieju o Puchar Starosty Poznańskiego w Swarzędzu.
  Naszą szkołę reprezentowało 16 zawodników: Stolarczyk Patryk, Szymkowiak Damian, Fludra Dominik, Smoczek Patryk, Rakowski Patryk, Sobiak Tobiasz, Raczkowiak Paweł, Krajewski Robert, Zych Paweł, Dudek Dawid, Weber Łukasz ,Kałek Tomasz, Kałek Adrian, Dzięcioł Mateusz, Stefański Łukasz , Szymankiewicz Dawid.


 • SUKCES OLKI!!!


  Uczennica naszej szkoły – Aleksandra Matysiak, na co dzień aktywnie działająca w Grodziskim Klubie Karate Kyokushin reprezentowała Polskę w VIII Mistrzostwach Hiszpanii w KARATE KYOKUSHIN.


 • Sukces Ani Korczyńskiej


  Tegoroczny, jubileuszowy XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek we Lwówku cieszył się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka kultury zaprezentowało się ponad 300 wykonawców z całej Wielkopolski wśród nich dwie uczennice z Technikum w Trzciance: Marcelina Wiśniewska i Anna Korczyńska.


 • „20 Sekund Od Złota”


  W poniedziałek 24.11.2014 uczniowie (piłkarze) z naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Powiatu Nowotomyskiego w Halowej Piłce Nożnej w Opalenicy. Uczniowie do reprezentacji szkolnej zostali wybrani przez Pana W. Jucha jako najlepsi zawodnicy podczas zawodów piłki nożnej, które odbyły się w naszej szkole. W turnieju w Opalenicy brały udział wszystkie Szkoły Ponadgimnazjalne z naszego powiatu.