Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

II miejsce Ilony Janas w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej – „Ocalić od zapomnienia”


„Ocalić od zapomnienia” W środę, 1 kwietnia 2015 roku uczennice klasy I C: Anna Korczyńska, Ilona Janas, Anna Świtała oraz Marcelina Wiśniewska II C i Patryk Maciąg II B reprezentowali naszą Szkołę w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej „Ocalić od zapomnienia” , który odbył się po raz trzeci, w sali CK Rondo, w Grodzisku Wielkopolskim. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego.

Wykonania utworów w dwóch kategoriach wiekowych, oceniało jury, w składzie: członek Zarządu Powiatu Grodziskiego Sławomir Górny – przewodniczący, Aldona Banaszak – wicedyrektor ZSP, Mirella Jany i Agnieszka Piaskowska – Szeszuła – nauczycielki z tej szkoły oraz Renata Kubale i Stanisław Słowiński – dyrektor artystyczny i kapelmistrz Grodziskiej Orkiestry Dętej.

W konkursie nasze wokalistki zaśpiewały takie utwory, jak: „Nie żałuję”, „Jaskółka uwięziona”, „Szyba” , „Konie”.

Cieszy fakt, że wśród laureatów znalazła się Jlona Janas, która za wykonanie piosenki Stana Borysa „Jaskółka uwięziona”, zdobyła II miejsce.

Trzeba dodać , że wszystkie wykonania uczennic były bardzo udane, dlatego naszym wykonawczyniom obok gratulacji, należą się słowa uznania dla ich talentów muzycznych.

Osobne podziękowania skierowane są dla Patryka Maciąga za akompaniament gitarowy.

Wszystkim uzdolnionym muzycznie uczniom życzymy kolejnych sukcesów!

Komentarze