Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

Idzi Michalczak docenionym działaczem społecznymIdzi Michalczak jest nauczycielem w naszej szkole, mogący poszczycić się 11-letnim stażem pracy w szkole. Od 5 lat organizuje akcje honorowego krwiodawstwa jako członek Stowarzyszenia HDK „Cenne Krople” ze Zbąszynia. Do tej pory dzięki jego zaangażowaniu odbyło się 19 akcji krwiodawstwa w trakcie których zebrano około 220 litrów krwi. W każdym roku szkolnym uczniowie mają okazję czterokrotnie oddać krew. Nasz nauczyciel oddaje krew już od 18 roku życia i do tej pory oddał już 21 litrów krwi pełnej.

W swej działalności społecznej zachęca uczniów i absolwentów naszej szkoły oraz okolicznych mieszkańców do honorowego oddawania tego cennego leku. Przy okazji obchodów 10-lecia Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Cenne Krople” ze Zbąszynia władze Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej odznaczyły naszego nauczyciela Odznaką Zasłużony Działacz SHDK RP. Wyróżnienie to stanowi nagrodę za wysiłek i zaangażowanie w pracę naszego społecznika.

Kolejna akcja krwiodawstwa odbędzie się w dniu 23 listopada 2017 r. w Zespole Szkół RCKU w Trzciance. Wszystkich chcących podzielić się swoim bezcennym darem zapraszamy w godz. 9:00 – 14:00.

 

Komentarze