Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ13 października okazał sie w naszej szkole dniem niezwykłym. Samorząd Uczniowski zaplanował nie tylko uroczystość związaną z tradycyjnym w naszej szkole Chrztem Kota i przyjęciem do społecznosci szkolnej uczniów klas pierwszych, ale także był to czas podziękowań składanym nauczycielom i pracownikom naszej szkoły.

Spotkanie rozpoczęło sie od skeczu zaprezentowanego przez p. prof. Joannę Dominiak i p. prof. Katarzynę Juchę, które w niecodziennych dla siebie strojach spojrzały na szkolną rzeczywistość . ich występ był także pretekstem do podziękowań dla nauczycieli, za ich pracę, zaangażowanie i kreatywność, które inspirują uczniów.

Ten dzień to jednak przede wszystkim czas zabawy i mogliśmy się o ty przekonać podczas zmagań między drużynami, w których uczniowie i nauczycieli podjąć musieli różne wyzwania. Okazało się, że poradzili sobie z tym znakomicie, a ukoronowaniem był taniec profesorów.

Także klasy pierwsze przygotowały taneczne show do piosenek latino, by nie tylko zaprezentować się społeczności szkolnej, ale także zyskać szansę na przyjęcie do jej grona. Pani Dorota Bielec złożyła ślubowanie wychowawcy, a jury oceniło zmagania pierwszoklasistów, przyznając I miejsce klasie I c.

Po raz kolejny okazało się, że w naszej szkole poczucie humoru, kreatywność i gotowość do podejmowania wyzwań to stałe elementy szkolnej rzeczywistości . :)

Komentarze