Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
















statystyka




A A A

Drzwi otwarte - historia

 • DNI OTWARTE 2016

  Pierwsza, sobotnia odsłona Dni Otwartych, to niezwykłe wyzwanie, zarówno dla nauczycieli i uczniów naszej szkoły, jak i dla odwiedzających nas tłumnie gimnazjalistów i ich rodziców. Ci pierwsi powinni, w bardzo krótkim czasie, postarać się opowiedzieć i pokazać to, czym w szkole zajmujemy się każdego dnia: ucząc się przedmiotów ogólnych, kształcąc się w przedmiotach zawodowych i wreszcie, realizując swoje pasje…
 • "Dni Otwartych Skarbów" 2015

  W sobotę, 11 kwietnia, w Zespole Szkół RCKU w Trzciance, odbyły się DNI OTWARTYCH SKARBÓW. W ramach tej akcji rodzice i gimnazjaliści mieli okazję nie tylko zobaczyć szkołę i jej otoczenie, ale także poznać nauczycieli i uczniów reprezentujących kierunki kształcenia proponowane w szkole.
 • Drzwi otwarte 2014

  Już niedługo gimnazjaliści będą musieli dokonać pierwszego ważnego wyboru w życiu. Wychodząc naprzeciw podejmowanym przez nich decyzjom w naszej szkole zorganizowane zostały Drzwi Otwarte.
 • Drzwi otwarte 2012

  W ramach trwających już od lutego działań promujących naszą szkołę w dniu 31 marca 2012 r. odbyły się Drzwi Otwarte pod hasłem: „Dobry zawód w dobrej szkole”.

 • Drzwi otwarte 2011

  W sobotę 2 kwietnia w godzinach od 10:00 do 13:00 mury naszej szkoły otwarte zostały dla wszystkich tych gimnazjalistów, którzy szukają dla siebie od września nowej szkoły. Jak co roku, nasi nauczyciele i uczniowie zaprezentowali wszystkie kierunki kształcenia oferowane przez szkołę.
 • Drzwi otwarte 2010

  Podczas Drzwi Otwartych w roku 2010 - zaprezentowany został cały dorobek dydaktyczny, kulturalny, sportowy oraz zawodowy naszej szkoły. W trakcie uroczystego otwarcia imprezy zebranych gimnazjalistów i ich rodziców powitali: Waldemar Ganda i dyrektor Izabela Kałek. Zgromadzonej na sali gimnastycznej publiczności zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca „Polanie” pod kierunkiem Marcina Rozszczypały oraz szkolny zespół muzyczny, kierowany przez Bartłomieja Czekałę.
 • Drzwi otwarte 2009

  Koniec marca to zawsze czas, w którym drzwi naszej szkoły otwierają się dla tych, którzy chcą swoją edukację ponadgimnazjalną kontynuować w ZSRCKU w Trzciance. Tegoroczne spotkania gimnazjalistów i ich rodziców z dyrekcją, nauczycielami i uczniami naszej szkoły odbyły się w sobotę 28 marca.