Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymystatystyka


A A A

Chrzest klas pierwszych w internacie28 października 2015 roku był wyjątkowym dniem dla wszystkich mieszkańców internatu w Trzciance. Wieczorem odbyła się niezwykła uroczystość – Chrzest wychowanków klas pierwszych.

Imprezę poprowadziły Jagoda Gulczyńska i Dominika Stolpe, a nad jej przebiegiem czuwały – pani Maria Kalemba opiekun Samorządu Internackiego i pani Sylwia Liberkowska-Lange opiekun Kółka Teatralnego. W trakcie uroczystości młodzież zaprezentowała się w strojach księżniczek i książąt, a każdy z pierwszoklasistów, aby stać się pełnoprawnym mieszkańcem internatu musiał sprawdzić swoje umiejętności w następujących konkurencjach: dmuchanie balonów, turlanie orzechów, wyścigi na rowerkach, wspólne opowiadanie baśni itd. Młodzież działająca w Kółku Teatralnym przedstawiła skecz pt: „Wywiadówka”.

Na koniec pierwszoklasiści złożyli uroczystą przysięgę, a Pani Kierownik Maria Werkowska przypieczętowała przyjęcie do grona mieszkańców internatu uroczystym gestem obcięcia ogona. Impreza przebiegła w wesołej atmosferze, a na jej zakończenie wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani przepysznym tortem.

Zainteresowanych odsyłamy na naszą stronę na facebooku (Internat Trzcianka). Tam znajdziecie więcej zdjęć i innych ciekawostek z życia internatu.

  

Komentarze