Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Pożegnanie maturzystów w internacie


  To, co piękne, szybko się kończy. Nadszedł także czas zakończenia niezwykłego etapu, jakim był z pewnością dla tegorocznych maturzystów, czas pobytu w internacie.


 • Mistrz może być tylko jeden! Paweł Raczkowiak!


  Trzcianka Grand Prix 3.0 zakończona. Prawie dwa miesiące zmagań w dziesięciu konkurencjach wygrał ostatecznie Paweł Raczkowiak, zdobywając główną nagrodę – bon o wartości 100 zł. Na drugim miejscu uplasował się Damian Szymkowiak, który wywalczył bon o wartości 80 zł, a podium uzupełnił Bartosz Błachowiak, zdobywając bon o wartości 70 zł.


 • Szkolimy z systemów nawadniania


  22 kwietnia uczniowie II i III klasy w zawodzie technika architektury krajobrazu wzięli udział w pierwszym module szkolenia dotyczącego planowania, projektowania i wykonywania systemów nawadniających.


 • Architekci tym razem przy komputerze...


  Nasi architekci krajobrazu nie tylko pięknie rysują i kolorują, ale siadają także przed komputerem, by projektować za pomocą programów specjalnie dla takich zadań przygotowanych. Uczniowie klasy II w ramach zajęć z pracowni projektowania przygotowują projekt w programie Garden Composer.


 • Wyniki drugiego etapu gry "SKARB DEZYDEREGO"


  11 kwietnia 2015r. w czasie DRZWI OTWARTYCH SKARBÓW odbył się etap II organizowanej przez naszą szkołę gry: SKARB DEZYDEREGO.


 • Podjęliśmy kolejne wyzwanie …


  Nasze uczennice, Natalia Bartkowiak i Zofia Przybył z III c, pod czujnym przewodnictwem p. prof. Doroty Golczak, wzięły udział w konkursie na przepis kulinarny organizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


 • III Gala "Niezwykły człowiek"


  We wtorek 31 marca w internacie szkolnym odbyła się III Gala "Niezwykły człowiek." Nad przebiegiem imprezy czuwały wychowawczynie p. Maria Kalemba - opiekun Samorządu Internackiego i p. Sylwia Liberkowska-Lange - opiekun Kółka Teatralnego.


 • Nowe wyzwania...


  Zainspirowany projektami z Michorzewa i Sielinka, sołtys Kuślina, pan Stefan Piasecki, zwrócił się do nauczycieli krajobrazu z trzcianeckiego technikum, z prośbą o pomoc w realizacji projektu zagospodarowania przestrzeni.


 • Tytuł NAJLEPSZY W ZAWODZIE przyznany


  Po raz piąty w naszej szkole wręczono statuetki NAJLEPSZY W ZAWODZIE.
  Istotą konkursu jest wyłonienie najlepszych w danym zawodzie uczniów, którzy z pasją podchodzą do realizowanych przez siebie zadań i wyzwań.
  Udział w nim biorą uczniowie klas II, III i IV, wyłonieni z nominacji przekazanych przez kolegów i nauczycieli.
  W końcowej ocenie brane są pod uwagę zarówno osiągnięcia w nauce zawodu, udział w konkursach i olimpiadach zawodowych, aktywność społeczna w zawodzie oraz wyjątkowe predyspozycje do zawodu.


 • Trzcianka Grand Prix 3.0 wkracza w decydującą fazę!


  Nawet się nie spostrzegliśmy a uczniowski dziesięciobój TGP 3.0 wkroczył w decydującą fazę. Wszystko za sprawą trzech konkurencji, które udało się rozegrać w ciągu 8 dni. Ale po kolei…


 • Wycieczka zawodowa - techników hodowców koni


  Wycieczka zawodowa do Róży, do państwa Kosickich, którzy zajmują się hodowlą rasy Koni Holsztyńskich. Konie były w ich rodzinie z dziada, pradziada... Były konie robocze, pociągowe, zaprzęgowe, rekreacyjne, a obecnie są na stanie konie hodowlane i sportowe. Każdy jeden koń był inny, wyjątkowy - każdy, jak twierdzą właściciele, czegoś ich nauczył.


 • Wycieczka zawodowa - techników hodowców koni i techników rolników


  Nasi uczniowie często mają okazję spotykać się z absolwentami szkoły, którzy swoją pomysłowością i nowatorstwem myślenia zarażają młodszych kolegów. Pan Mariusz Duda, właściciel gospodarstwa w Porażynie, zaprosił naszych uczniów do swojego królestwa. Jego gospodarstwo specjalizuje się w pozyskiwaniu mleka. 130 krów dojonych jest za pomocą dwóch supernowoczesnych automatów do udoju.


Strony: « Poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 35 Następna »