Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Rekolekcji czas...


  Przygotowanie do Bożego Narodzenia w naszej szkole zyskało szczególny wymiar,gdy mogliśmy zatrzymać się na chwilę, zastanowić nad tym, co nas zasmuca, raduje, ogranicza.


 • Mikołajkowy prezent w Berlinie...


  Nasi uczniowie, dzięki zaangażowaniu nauczycieli języków obcych, mieli okazję w mikołajkowy dzień wybrać się do Berlina. I choć najczęściej w tym okresie odwiedza się Jarmark Bożonarodzeniowy, to my, jak na porządnych uczniów przystało, obejrzeliśmy także najważniejsze berlińskie zabytki, a dopiero później oddaliśmy się bożonarodzeniowym uciechom.


 • Ogarnęło nas mikołajkowe szaleństwo...


  Samorząd Uczniowski zdecydował, że skoro w naszej szkole są wyłącznie grzeczne dzieci, to w piękny grudniowy poranek należy poczęstować je słodkościami.


 • Gratulacje dla Kingi!!!


  Nasza szkolna koleżanka, Kinga Kapłon, odebrała w zeszłym tygodniu Stypendium Prezesa Rady Ministrów. To niezwykłe wyróżnienie przyznawane jest uczniowi szkoły średniej, który ma możliwość zdawania egzaminu dojrzałości, otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen oraz wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.


 • Andrzejkowe przedpołudnie z wróżbami


  Szkolna tradycja mówi o tym, że w okolicy imienin Andrzeja musimy sobie powróżyć. Samorząd Uczniowski, idąc za głosem szkolnej dziatwy, postanowił zorganizować miejsce, w którym wróże czytali przyszłość z ręki, odkrywali, kim jest przyszły mąż czy żona, jakież to wspaniałości czekają na nas w nadchodzącym roku.


 • „Mamy Niepodległą”


  Uczniowie naszej Szkoły włączyli się do ogólnopolskiej inicjatywy społecznej "Mamy Niepodległą!". Jest to flagowa akcja Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, organizowana od 2013 r., której Partnerem Strategicznym jest Poczta Polska S.A., a Partnerem Społecznym ZHP.


 • Sukces Marceliny


  Sukces Marceliny na XVI Szkolnym Przeglądzie Poezji Śpiewanej i Piosenki Poetyckiej Liro ty moja śpiewna w Pniewach.


Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 60 Następna »