Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Konkurs Państwowej Inspekcji Pracy


  26 stycznia Dominika Lewandowska i Hubert Knop wzięli udział w regionalnym etapie konkursu zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy „Poznaj swoje prawa w pracy”.


 • Wizyta Gimnazjalistów w naszej szkole


  WIZYTA GIMNAZJALISTÓW Z MICHORZEWA :)


 • ZANIM RUSZĄ W POLE ...


  Nasi uczniowie w zawodzie technik rolnik wykorzystują czas zimowy do poszerzania swojej wiedzy i zapoznawania się z nowymi technologiami. Temu właśnie służyć miała wizyta w Łodzi na targach FERME , poświęconych hodowli drobiu, bydła i świń.


 • MAMY SREBRNY MEDAL W MISTRZOSTWACH PIŁCE RĘCZNEJ


  Ogromne słowa uznania dla uczennic reprezentujących naszą szkołę w Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS Młodzieży Ponadgimnazjalnej w Piłce Ręcznej . W tym prestiżowym turnieju nasze uczennice zajęły II miejsce i zdobyły srebrny medal.


 • NASI REPREZENTANCI ZDOBYLI SREBRNY MEDAL


  W Mistrzostwach Powiatu Nowotomyskiego w Piłce Siatkowej reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i wywalczyła srebrny medal.


 • Uczniowie w zawodzie technik rolnik zdobywają wiedzę podczas seminariów naukowych...


  Uczniowie kształcący się w zawodzie technik rolnik nie tylko zdobywają umiejętności w naszej szkole, ale także rozwijają swoją wiedzę na profesjonalnych szkoleniach.


 • Wizyta Gimnazjalistów z Dusznik


  Naszą szkołę odwiedzili gimnazjaliści z zaprzyjaźnionego gimnazjum w Dusznikach. Mieliśmy okazję nie tylko lepiej się poznać, ale także zaprosiliśmy naszych młodszych kolegów do działania w ramach zawodów.


Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 60 Następna »