Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Szymon Nowakowski "Złotym absolwentem"


  W piątek 26 kwietnia żegnaliśmy uczniów klas IV. Podczas uroczystej gali, w obecności całej społeczności szkolnej, wręczono nagrody, wyróżnienia i świadectwa najlepszym absolwentom.


 • Pożegnanie maturzystów


  We wtorek 23 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów, którzy przez cztery lata nauki zamieszkiwali internat. Nie obyło się bez emocji i wzruszeń. Całą imprezę przygotował samorząd internatu pod okiem p. Marii Kalemby oraz w-ce przewodniczącej Róży Kaźmierczak.


 • Tydzień pod znakiem informatyki


  W tej edycji imprezy popularyzującej ten zawód wśród uczniów szkoły w programie znalazła się rekordowa liczba atrakcji.


 • X Targi Ogrodniczo–Działkowe Powiatu Nowotomyskiego


  Zapraszamy wystawców na kolejne już, X Targi Ogrodniczo–Działkowe Powiatu Nowotomyskiego, Trzcianka k. Kuślina, 28.04.2013r. W artykule zamieszczamy niezbędne informacje, w tym Regulamin i Kartę Zgłoszeniową.


 • Najlepszy w Zawodzie!


  Niedawno - bo 26 marca br. - w Naszej szkole po raz 3 już odbyło się wręczenie statuetek z okazji gali "Najlepszy w Zawodzie".


 • "Życie to muzyka"


  21 lutego w auli pałacu odbył się wyjątkowy koncert pt. "Życie to muzyka" Pawła Liska.


 • DZIEŃ WIOSNY NA FILMOWO


  Właśnie pod takim hasłem nasza szkoła postanowiła przywitać wiosnę, choć śniegu w koło leży jeszcze pełno. Ale mimo to na twarzach uczniów gościł już wiosenny uśmiech. Sala gimnastyczna zamieniła się w istny wybieg dla paparazzi i foto reporterów, a to wszystka za sprawą rozdania „Złotych Palm”.


Strony: « Poprzednia 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 60 Następna »