Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Święto młodych rolników


  Uczniowie klas o profilu rolniczym już po raz trzeci zorganizowali imprezę pod nazwą "Tydzień zawodu technika rolnika".


 • Zasłużeni dla rolnictwa odznaczeni


  Podczas konferencji „Przyszłość oświaty rolniczej w Wielkopolsce”, która odbyła się we wtorek 28 maja w siedzibie Zespołu Szkół Technicznych na poznańskim Golęcinie, miało miejsce uroczyste wręczenie odznaczeń „Zasłużony dla rolnictwa”.


 • Nowa baza dydaktyczna


  Od września br. w naszej szkole rozpocznie się program „Albatros”. W ramach niego szkoła wzbogaci swoją bazę dydaktyczną nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.


 • Wspaniała wycieczka


  W dniu 18 maja 2013 o godzinie 9:00 sprzed budynku technikum w Trzciance wyruszyła kolejna wycieczka rowerowa, w której uczestniczyli uczniowie klas pierwszych.


 • Lider Edukacji Zawodowej w Powiecie Nowotomyskim


  Potwierdzają to wysokie noty wystawione podczas Ewaluacji Zewnętrznej.

  Cytujemy: "Wyposażenie oraz oferta edukacyjna szkoły umożliwia realizację zadań wynikających z podstawy programowej oraz przyjętych w szkole programów nauczania. Sprzyja osiąganiu wysokich wyników kształcenia, których miarą jest wysoka, prawie stuprocentowa zdawalność egzaminu zawodowego. Dzięki organizacji procesów edukacyjnych, które są modyfikowane w oparciu o rzetelne analizy osiągnięć egzaminacyjnych i szkolnych uczniów, młodzież odnosi osobiste sukcesy w olimpiadach, konkursach, działaniach artystycznych oraz nabywa profesjonalną wiedzę zawodową."


 • Wycieczka zawodowa


  "Analizowanie warunków siedliskowych roślin" - pod takim tematem w dniu 25 kwietnia 2013 roku zorganizowana została wycieczka zawodowa dla klas I TAK i III TAK.


 • Przygoda na planie filmowym


  Siedmioosobowa grupa uczennic naszego Technikum w zawodzie technik hodowca koni wraz z nauczycielką jazdy konnej Agnieszką Tomkowiak wzięła udział w zdjęciach do filmu "Ostatni klaps", kręconych od dwóch tygodni na terenie parku w Wąsowie.


Strony: « Poprzednia 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 60 Następna »