Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Mamy nowy Samorząd Uczniowski!


  Dnia 18.09.2013 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, które poprzedzała kampania wyborcza. Kandydatami do SU mogli być uczniowie klas I-III, z których zgłosiło się 10 kandydatów.


 • "Do medalu zabrakło niewiele"


  Dnia 19.09.2013 uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Powiatu Nowy Tomyśl w Lekkoatletyce szkół Ponadgimnazjalnych w Opalenicy. Braliśmy udział prawie we wszystkich konkurencjach. Zabrakło nam reprezentantów w skoku wzwyż dziewcząt i chłopców, w pchnięciu kulą dziewcząt oraz w biegu na 1500 m dziewcząt. W zawodach zajęliśmy Bardzo dużo IV i V miejsc.


 • Honorowa Akcja Krwiodawstwa w Zespole Szkół RCKU w Trzciance.


  We wtorek 17 września Samorząd Uczniowski ZSRCKU w Trzciance wraz z opiekunem Idzim Michalczakiem już po raz trzeci w tym roku zorganizował akcję krwiodawstwa.


 • Program "Albatros"
 • Akcja krwiodawstwa


  Najbliższa akcja krwiodawstwa , czyli potencjalna okazja do uratowania komuś życia, odbędzie się 17 września (wtorek) na terenie szkoły. Osoby chętne powinny zgłosić chęć uczestnictwa do pana Idziego Michalczaka. Serdecznie zapraszamy do udziału.


 • Oceny wystawione!


  Oceny wystawione, świadectwa rozdane to oznacza, że oficjalnie możemy zakończyć rok szkolny 2012/2013. Na początku uroczystości głos zabrała Pani wicedyrektor Barbara Gąsiorowska ,która z promiennym uśmiechem na twarzy pożegnała nas życząc udanych wakacji.


 • Zawody wędkarskie


  Wędkarskie Mistrzostwa ZSRCKU w Trzciance wygrały ryby! W dniu 24.06.2013 r. odbyły się Wędkarskie Mistrzostwa Zespołu Szkół RCKU w Trzciance. W zawodach udział wzięło 13 wędkarzy. Zawody odbywały się w dwóch turach po 3 godziny. Przed każdą turą przeprowadzano losowanie stanowisk.


Strony: « Poprzednia 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 60 Następna »