Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Bieganie i Nordic Walking w Trzciance


  W środę o godz. 14.15 grupa uczniów z Trzcianki brała udział w III etapie programu „Szkoła w ruchu”. Dla przypomnienia „Szkoła w ruchu” jest to program napisany przez Panią Katarzynę Jucha. Będzie on nam towarzyszył przez cały rok szkolny.


 • Remont Szatni i Ławek na Sali Gimnastycznej


  W październiku tego roku szkolnego Katarzyna Jucha i Wojciech Jucha wraz z kilkoma uczniami z klasy III TR: Tomaszem Michalakiem, Mateuszem Pustkowiakiem i Adamem Łukaszewskim, rozpoczęli remontowanie dwóch szatni na sali gimnastycznej.


 • Tydzień Zawodu Technikum Hodowli Koni w Naszej szkole


  W dniach 4 - 8 listopada 2013 r. w Naszej szkole, zorganizowany został Tydzień Zawodu - Technik Hodowli Koni. Uczniowie zdobywający wiedzę z dziedziny hodowli koni, starali zaprezentować się z jak najlepszej strony. Przygotowany przez młodzież wraz z nauczycielami zawodu program, obfitował w wiele atrakcji.


 • Obchody Święta Hubertusa - 7 listopada 2013r.


  Hubertus to święto wszystkich myśliwych, leśniczych i koniarzy. Jak co roku organizacją imprezy zajęli się uczniowie klasy maturalnej - IV THK, pod okiem nauczyciela i instruktora Marcina Rozszczypały przygotowali program uroczystości.


 • Nasi uczniowie korzystają z najnowszych technologii maszyn rolniczych…


  Od dwóch lat nasza Szkoła współpracuje ze znaną firmą Valtra Polska – czołowym producentem ciągników rolniczych na świecie. Valtra to także lider na polskim rynku, tym bardziej cenna dla Szkoły jest nawiązana współpraca.


 • Obchody Dnia Patrona


  "Bo wielkość czynami się mierzy…"

  pod takim hasłem - 31 października 2013 roku, obchodzono w naszej szkole Dzień Patrona. Generał Dezydery Chłapowski to postać niezwykła, to Wielki patriota, wybitny żołnierz, ale przede wszystkim pionier nowoczesnego rolnictwa, pierwszy wielki gospodarz...


 • Mistrzowsta szkoły w tenisie stołowym


  W środę 30 października w Naszej szkole odbył się jak co roku kolejny Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców.


Strony: « Poprzednia 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 60 Następna »