Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Wiosenne porządki w bibliotece...


  Nasza biblioteka wzbogaciła się o wiele interesujących pozycji książkowych TAKŻE TYCH NIELEKTUROWYCH - zatem Szkolne Koło Przyjaciół Biblioteki wpadło między regały by poukładać, poczytać, pobyć wśród książkowych bohaterów.


 • Konkurs ekologiczny


  Nasi uczniowie w zawodzie technik architektury krajobrazu zostali zaproszeni do uczestniczenia w konkursie ekologicznym organizowanym przez Wyższą Szkołę Zarządzania Środowiskiem z Tucholi.


 • III miejsce dla Szczypiornistów ZSRCKU ( wściekłe orły)


  19 marca od godziny 10 na hali gimnazjalnej w Nowym Tomyślu Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Mistrzostwa Miasta i Gminy w Piłce Ręcznej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla na rok 2017r. Skład naszej drużyny: bramkarze; Dawid Szymankiewicz i Krzysztof Weber oraz Adrian Kałek ,Mateusz Dzięcioł, Dawid Dudek, Arkadiusz Wieczorek, Emanuel Łęszczak, Łukasz Weber, Kacper Troszczyński i Mikołaj Szulc.


 • WIOSNA ZAGOŚCIŁA TAKŻE NA NASZYCH SZKOLNYCH POLACH :)


  Uczniowie klasy II w zawodzie technik rolnik udali się na wiosenny obchód pól zbóż ozimych oraz rzepaku. Oceniali przezimowanie plantacji, liczyli obsadę roślin na m2, rozpoznawali chwasty i choroby, jakie były na plantacji.


 • WIOSNA PRZYSZŁA, CZAS INWENTARYZACJI U ARCHITEKTÓW ....


  Inwentaryzacja parku znajdującego się nieopodal naszej szkoły to projekt realizowany przez architektów krajobrazu w ramach zajęć praktycznych.


 • Kobietą być...


  KOBIETĄ BYĆ.... W naszej szkole już w poniedziałek rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Kobiet. Nasze uczennice miały okazję spotkać się z pielęgniarką szkolną, brafitterką oraz kosmetyczką.


 • ARCHITEKCI KRAJOBRAZU NA TARGACH GARDENIA


  Nasi uczniowie w zawodzie technik architektury krajobrazu doskonale wiedzą, że targi GARDENIA to nie tylko szansa zapoznania się z nowinkami, poszukiwania inspiracji, ale także odkrywania nowych firm, których na rynku ogrodniczym jest coraz więcej.


Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 60 Następna »