Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • ZANIM RUSZĄ W POLE ...


  Nasi uczniowie w zawodzie technik rolnik wykorzystują czas zimowy do poszerzania swojej wiedzy i zapoznawania się z nowymi technologiami. Temu właśnie służyć miała wizyta w Łodzi na targach FERME , poświęconych hodowli drobiu, bydła i świń.


 • MAMY SREBRNY MEDAL W MISTRZOSTWACH PIŁCE RĘCZNEJ


  Ogromne słowa uznania dla uczennic reprezentujących naszą szkołę w Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS Młodzieży Ponadgimnazjalnej w Piłce Ręcznej . W tym prestiżowym turnieju nasze uczennice zajęły II miejsce i zdobyły srebrny medal.


 • NASI REPREZENTANCI ZDOBYLI SREBRNY MEDAL


  W Mistrzostwach Powiatu Nowotomyskiego w Piłce Siatkowej reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i wywalczyła srebrny medal.


 • Uczniowie w zawodzie technik rolnik zdobywają wiedzę podczas seminariów naukowych...


  Uczniowie kształcący się w zawodzie technik rolnik nie tylko zdobywają umiejętności w naszej szkole, ale także rozwijają swoją wiedzę na profesjonalnych szkoleniach.


 • Wizyta Gimnazjalistów z Dusznik


  Naszą szkołę odwiedzili gimnazjaliści z zaprzyjaźnionego gimnazjum w Dusznikach. Mieliśmy okazję nie tylko lepiej się poznać, ale także zaprosiliśmy naszych młodszych kolegów do działania w ramach zawodów.


 • JESTEŚMY W GRONIE SZKÓŁ OLIMPIJSKICH I MAMY BRĄZOWĄ TARCZĘ !!!!!!


  Już po raz kolejny Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” ogłosiła wyniki rankingu szkół ponadgimnazjalnych i znów JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH .


 • Podziękowania od Prezydenta RP


  „Pragnę gorąco podziękować za Państwa udział w piątej edycji Narodowego Czytania, w ramach której 3 września 2016 roku w ponad 2200 miejscach w Polsce i za granicą wspólnie czytaliśmy „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza”…


 • Scenarzysta „Klanu” gościem naszej szkoły


  W środę 23 listopada 2016 r. w naszej szkole gościł Jacek Getner - pisarz, scenarzysta, dramaturg, najbardziej jednak znany jako autor książek z serii Pan Przypadek pisanych w konwencji komedii kryminalnej.


 • Podziękowania za udział w akcji


  Podziękowania za udział w akcji „Zbiórka makulatury na nowe lektury…”
  Biblioteka Szkolna dziękuje serdecznie uczniom klasy II B za włączenie się do zbiórki makulatury. Dzięki waszemu zaangażowaniu można było zakupić 32 nowe lektury „ Dzieje Tristana i Izoldy” oraz „Jądro ciemności.


 • NIEZWYKŁE ODWIEDZINY ...


  W piątek 16.12. uczniowie klasy 3A wraz z p. prof. Waldemarem Gandą wzięli udział w niecodziennym przedstawieniu - kolędowaniu w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Sielinku.


 • Zmiany organizacyjne sieci szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Nowotomyskim 2017/2018


  Artykuł - "Jakie zmiany w organizacji sieci szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Nowotomyskiego od 2017?"


 • Ekipa TAK roztrzygnęła konkurs...


  Konkurs fotograficzny po tytułem "Piękno wokół nas" - zakładał kreatywne i artystyczne ukazanie otaczającego nas piękna, które często umyka, na które nie zwracamy uwagi, a wystarczy tak niewiele.


Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 35 Następna »