Znak jakości szkoły 2018

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • NASI UCZNIOWIE NA POLAGRZE

  dodano: 2018-01-23 19:35


  Uczniowie klas realizujących zajęcia w ramach zawodu technik rolnik wybrali się na targi rolnicze POLAGRA. Najnowocześniejsze technologie, różnorodne formy pracy w rolnictwie, maszyny i produkty związane z uprawą roli - wszystko to można było zobaczyć w halach wystawienniczych.


 • JESTEŚMY NAJLEPSI W POWIECIE NOWOTOMYSKIM

  dodano: 2018-01-20 22:04


  Nasza szkoła po raz kolejny znalazła się w gronie wyróżnionych w rankingu Perspektyw. W zeszłym roku byliśmy niezwykle dumni, gdy okazało się , że zdobyliśmy brązową tarczę. W tym roku jest nam szczególnie miło, bowiem w województwie wielkopolskim zajęliśmy IX miejsce wśród wszystkich techników, a tym samym możemy poszczycić się SREBRNĄ TARCZĄ.


 • CZARUJĄCY ŚWIAT BAJEK ZAWITAŁ DO SZKOŁY

  dodano: 2018-01-18 20:01


  Z inicjatywy szkolnej biblioteki mieliśmy szansę powrotu do dzieciństwa, często wspominanego tak rzewnie. Tym razem to powrót do świata bajek. Taki pomysł to nie tylko szansa na dobrą zabawę, ale także możliwość pokazania swojej wyjątkowości, fantazji i kreatywności. Co więcej, zdołaliśmy utrwalić naszą bajkową przygodę. • EKIPA ROLNIKÓW NA TROPIE NOWATORSKICH ROZWIĄZAŃ

  dodano: 2018-01-18 19:45


  Uczniowie klasy III w zawodzie technik rolnik mieli okazję uczestniczyć w prelekcji doradców z Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z Poznania.
  Spotkanie, które odbyło się w naszej szkole, pozwoliło prelegentom zaprezentować zagadnienia związane z prowadzeniem i wykorzystaniem gospodarstwa demonstracyjnego, przyjrzeć się nowoczesnym technologiom produkcji mleka oraz dokonać analizy zagadnień związanych z racjonalnym nawożeniem zbóż.


 • Akcja "ŚWIĘTA Z KSIĄŻKĄ"

  dodano: 2017-12-22 21:35


  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, Miłośnicy Biblioteki Szkolnej zaproponowali akcję: ,,Święta z Książką” wraz z dodatkową atrakcją: fotobudką na tle książkowej choinki.


 • NASZE UCZENNICE WYRÓŻNIONE W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

  dodano: 2017-12-22 12:08


  14 grudnia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie fotograficznym organizowanym pod hasłem „PRZYRODA-CZŁOWIEK-ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”.


 • REKOLEKCJE ADWENTOWE ZA NAMI

  dodano: 2017-12-18 08:55


  W tym roku w naszej szkole mieliśmy możliwość uczestniczenia w rozważaniach dotyczących sakramentu spowiedzi. Ten niezwykły czas, pogłębiać miał naszą wiarę, kształtować nasze charaktery, a przede wszystkim wskazywać nam drogę do tego, jak być lepszymi dla innych i dla siebie.


 • ANDRZEJKOWE SZALEŃSTWO :)

  dodano: 2017-12-14 22:51


  Po raz kolejny w naszej szkole odbył się czas andrzejkowego wróżenia. Tym razem nasi wróże postanowili nie tylko wskazać, jakie wspaniałości czekają nas już niedługo, ale także, zaprosić na słodkie muffinki, które serwowane były w bibliotece szkolnej.


 • Szkolny etap Olimpiady Przedsiębiorczości

  dodano: 2017-12-07 23:00


  Szkolny etap Olimpiady Przedsiębiorczości odbył się w dniu 07.12.2017. Była to już jedenasta edycja tej olimpiady w naszej szkole. Do Olimpiady przystąpiło 24 uczniów z klas: IA, IB, IC, IIC, IIIB, IIIC, IVC. W trakcie 60 minut uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test jednokrotnego wyboru składający się z 50 pytań. Połowa pytań była podstawowa i można było uzyskać z nich po 1 pkt. za prawidłową odpowiedź, natomiast druga część była bardziej zaawansowana i punktowana podwójnie. Dodatkowym elementem było stosowanie ujemnych punktów w przypadku zaznaczenia błędnej odpowiedzi.


 • DZIEŃ PATRONA

  dodano: 2017-11-28 18:57


  Dzień Patrona to szczególne wydarzenie dla całej społeczności szkolnej. To przede wszystkim moment, gdy wspominamy człowieka, którego nowatorskie myślenie, odwaga i bezkompromisowość, a przede wszystkim przywiązanie do wiedzy, stanowić mogą dla uczniów trzcianeckiego technikum, wzór do naśladowania. To właśnie Dezyderego Chłapowskiego w kontekście trzech istotnych dla niego haseł : MODLITWY, PRACY I WALKI, ukazała w swojej prelekcji p. Wiesława Surdyk Fertsch, doradca metodyczny, autorka szkolnych podręczników, a przede wszystkim osoba zgłębiająca tajemnice życia Patrona.


Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 46 Następna »