Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Szkoły gimnazjalne w Trzciance. Turniej Piłki Siatkowej.


  Jak co roku nasza szkoła w ramach swojej promocji jest organizatorem turnieju w piłkę siatkową, zorganizowanym dla szkół gimnazjalnych.


 • IV Międzypowiatowa Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej


  12 marca 2014 r. po raz kolejny uczennice naszej Szkoły: Jagoda Gulczyńska, Marta Demel, Klaudia Komasa i Kinga Kapłon wzięły udział w Międzypowiatowej Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej, która odbyła się w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Nowym Tomyślu.


 • IV Wielkopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach


  13 marca 2014 roku w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu odbył się IV Wielkopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach.


 • Smakołyki kulinarne w naszej szkole


  W dniach od 10 do 14 marca w naszej szkole zorganizowany został Tydzień Zawodu - Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych.


 • Honorowa Akcja Krwiodawstwa w naszej szkole


  25 lutego 2014r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Idzim Michalczakiem zorganizował pierwszą w tym roku akcję honorowego krwiodawstwa.


 • Targi Ogrodniczo – Działkowe w Trzciance


  W niedzielę, 27 kwietnia w Trzciance na terenie boiska szkolnego Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego odbędą się XI Targi Ogrodnicze Powiatu Nowotomyskiego. Serdecznie zapraszamy wystawców do udziału i dostarczenia swoich kart zgłoszeniowych do dnia 15 marca br. do Wydziału Edukacji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu. Poniżej Regulamin oraz Karta Zgłoszeniowa.

  Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu, Urząd Gminy Kuślin, ZSRCKU w Trzciance.


 • Noc w Trzciance po raz trzeci


  Zespół Szkół RCKU w Trzciance zaprasza wszystkich uczniów klas III gimnazjum do udziału w NOCY W TRZCIANCE czyli cyklu 30 atrakcji organizowanych przez nauczycieli dla środowiska uczniowskiego. Jest to już trzecia edycja cieszącego się dużą popularnością wydarzenia kulturalno – rozrywkowego w szkole.


Strony: « Poprzednia 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 60 Następna »