Znak jakości szkoły 2017

Która z cech Twoim zdaniem jest najważniejsza u nauczyciela:

Uczestniczymy
statystyka
A A A
RSS

Aktualności

 • Warto czytać „Wesele”


  Narodowe Czytanie „Wesela” w naszej Szkole. 2 września w całej Polsce, a także poza jej granicami, odbyło się Narodowe Czytanie pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej RP. W tym roku czytano arcydramat Wyspiańskiego ”Wesele”.


 • UWAGA!
 • Konkurs Piosenki SUPER TALENT PL


  26 kwietnia 2017 w szkolnej auli Zespołu Szkół RCKU im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Trzciance odbyła się pierwsza edycja Konkursu Piosenki SUPER TALENT PL. Głównym celem konkursu było promowanie młodych talentów a także popularyzacja kultury muzycznej wśród młodzieży. Uczestnicy zaprezentowali jedną piosenkę w języku polskim, która zaistniała na rynku fonograficznym jako przebój.


 • ”Randka w ciemno z Książką”


  Z okazji minionych Walentynek - w piątek 17 lutego Biblioteka Szkolna zaproponowała zabawę: Randka w Ciemno z Książką...


 • Sukces naszych uczniów na Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Nowym Tomyślu


  W dniach 30 – 31 marca 2017 roku na scenie Nowotomyskiego Ośrodka Kultury odbył się Przegląd Małych Form Teatralnych „Teatr w walizce 2017”, którego organizatorami byli ZHP Hufiec Nowy Tomyśl oraz Nowotomyski Ośrodek Kultury.


 • ROZPOCZYNAMY WĘDKOWANIE !!!!!


  W dniu 25 kwietnia 2017 roku rozpoczęliśmy w Zespole Szkół RCKU kolejny cykl wiosennych zawodów wędkarskich. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 11 uczniów.


 • DROGA DO SUKCESU wiedzie przez naszą szkołę...


  W ciągu kilku ostatnich miesięcy nasi uczniowie wraz z nauczycielami tworzyli szkolną grę planszową. W ten sposób uczniowie mogli w praktyce wykazać się kreatywnością i realizacją swoich pomysłów w praktyce.


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 60 Następna »